Telefon to się nadaje do sudoku, a nie ambitnych gierek. Musiałoby mnie ostro pojebać w głowę, żeby grać w grę pokroju Diablo Immortal. Pomijając fakt, jakim ona jest gównem, rzecz jasna.
No d2 immortal to chujnia totalna pograłem necrem chyba do 50 poziomu i wyjebałem te grę 😅 szkoda ze nie ma Heroes 3 zeby normalnie zainstalować i sobie pykać tylko trzeba jakies gowna zeby to działało na telefonie
