d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ulubiony Film?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 25 2025 08:28am
Nie umiem jednego wymienić.
Matrix, Eurotrip, Chłopaki nie płaczą. Wszystkie prawie z Tomem Hanksem, no i mafijne w stylu: Donnie Brasco, Ojciec Chrzestny itd.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 25 2025 08:30am
MIŚ.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 25 2025 08:37am
mój ulubiony to chyba "Skazani na Shawshank"


a co ty małpa?
Member
Posts: 35,058
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 25 2025 10:17am
Film o guwnie z zajacem w roli glownej
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 25 2025 01:29pm
Film o guwnie z zajacem w roli glownej


Czyli zabawny lubi baje dla dzieci pod tytułem Wilk i zajonc B)
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Aug 26 2025 03:48am
Chyba czas apokalipsy, albo pierwszy obcy
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 04:25am
Lubię też gran torino.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 26 2025 08:49am
Że życie ma sens


Również polecam :thumbsup:
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 26 2025 11:56am
Lubię też gran torino.


jeszcze nie oglądałem, a słyszałem że dobre
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 12:13pm
jeszcze nie oglądałem, a słyszałem że dobre


Mówię Ci, jeden z lepszych filmów, jakie oglądałem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll