d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1110111112113114429Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,184
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 26 2025 05:35am
Ja na ten moment tylko jedna B) ale planuje dziś dwie B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 06:28am
Ja na ten moment tylko jedna B) ale planuje dziś dwie B)


Ja 3 i planuje kolejne.
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 26 2025 06:57am
Ja 3 i planuje kolejne.


tez na 3 na tą chwilę jestem. pospamiłem trochę a teraz mozna pograć w Gothiczka :angel: a Ty jakie plany? kaca masz?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 07:05am
tez na 3 na tą chwilę jestem. pospamiłem trochę a teraz mozna pograć w Gothiczka :angel: a Ty jakie plany? kaca masz?


Ja wypiłem tylko 200 ml czekolady z pomarańczą, od tego się nie ma kaca, miałem ochotę i wydoiłem to jak rasowy żul za sklepem. Była prawie 22, więc nikt mnie nie nakrył. Byłem u kardiologa i stwierdził, że z moim serduchem jest wszystko w porządku, a pisałem o tym już tutaj wcześniej, że coś mnie boli czasami i wtedy stwierdził, że należy się tym zainteresować, bo z sercem nie ma żartów, ale na szczęście jestem zdrowy, to mogą być zwykłe kwasy żołądkowe, co powodują jakieś tam nieprzyjemnego odczucia. Aktualnie czekam na pieniądze, to już dziś :+)
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 26 2025 07:08am
Ja wypiłem tylko 200 ml czekolady z pomarańczą, od tego się nie ma kaca, miałem ochotę i wydoiłem to jak rasowy żul za sklepem. Była prawie 22, więc nikt mnie nie nakrył. Byłem u kardiologa i stwierdził, że z moim serduchem jest wszystko w porządku, a pisałem o tym już tutaj wcześniej, że coś mnie boli czasami i ^kondes wtedy stwierdził, że należy się tym zainteresować, bo z sercem nie ma żartów, ale na szczęście jestem zdrowy, to mogą być zwykłe kwasy żołądkowe, co powodują jakieś tam nieprzyjemnego odczucia. Aktualnie czekam na pieniądze, to już dziś :+)


tez Ci mówiłem żebyś się badał. u mnie problemy z sercem są rodzinne od strony ojca a ja jestem dodatkowo narażony przez kilka różnych czynników. co ma być to będzie. musiało Ci smakować B) ja jestem spłukany stary...musiałem pozyczyć 1k na żarcie do 12tego bo ten wyjazd nad morze mimo wszystko swoje kosztował. czekasz na hajsik i co? spijesz coś dziś? ja dziś o suchym pysku ale w nastepnym miesiącu są 14stki wiec będzie mega :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 07:12am
tez Ci mówiłem żebyś się badał. u mnie problemy z sercem są rodzinne od strony ojca a ja jestem dodatkowo narażony przez kilka różnych czynników. co ma być to będzie. musiało Ci smakować B) ja jestem spłukany stary...musiałem pozyczyć 1k na żarcie do 12tego bo ten wyjazd nad morze mimo wszystko swoje kosztował. czekasz na hajsik i co? spijesz coś dziś? ja dziś o suchym pysku ale w nastepnym miesiącu są 14stki wiec będzie mega :D


Bardzo smakowało :+) nie mówię, że nie wypiję, ale tą czekoladą z pomarańczą nie da się w ogóle najebać. Pół litra, to z kolei dla mnie za dużo. Napiję się na pewno jutro, bo jadę od środy do piątku w trasę, na klejenie nalepek z kumplem, a on zawsze po robocie minimum czteropaczek.
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 26 2025 07:17am
zaraz 3 kawka wjeżdża
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 26 2025 07:19am
Bardzo smakowało :+) nie mówię, że nie wypiję, ale tą czekoladą z pomarańczą nie da się w ogóle najebać. Pół litra, to z kolei dla mnie za dużo. Napiję się na pewno jutro, bo jadę od środy do piątku w trasę, na klejenie nalepek z kumplem, a on zawsze po robocie minimum czteropaczek.


Ty za piwkiem to raczej nie przepadasz. 0.5 smakowej nie jebniesz? ja bym sobie taką czekolade z pomarańczą z chęcią wypił ale widzisz...fundusze nie pozwalają a podobno alkohol i napoje słodzone w tym monsterki mają jeszcze podrożeć :( jak mi Argusy skoczą w góre to rozjebie :angry: a to fajnie masz...może będzie jakieś białko ?!
Member
Posts: 34,184
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 26 2025 07:21am
Ja wypiłem tylko 200 ml czekolady z pomarańczą, od tego się nie ma kaca, miałem ochotę i wydoiłem to jak rasowy żul za sklepem. Była prawie 22, więc nikt mnie nie nakrył. Byłem u kardiologa i stwierdził, że z moim serduchem jest wszystko w porządku, a pisałem o tym już tutaj wcześniej, że coś mnie boli czasami i ^kondes wtedy stwierdził, że należy się tym zainteresować, bo z sercem nie ma żartów, ale na szczęście jestem zdrowy, to mogą być zwykłe kwasy żołądkowe, co powodują jakieś tam nieprzyjemnego odczucia. Aktualnie czekam na pieniądze, to już dziś :+)


Bardzo dobra wiadomość, że serce jak dzwon B)

Ja zaraz druga kawka B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 08:28am
Ty za piwkiem to raczej nie przepadasz. 0.5 smakowej nie jebniesz? ja bym sobie taką czekolade z pomarańczą z chęcią wypił ale widzisz...fundusze nie pozwalają a podobno alkohol i napoje słodzone w tym monsterki mają jeszcze podrożeć :( jak mi Argusy skoczą w góre to rozjebie :angry: a to fajnie masz...może będzie jakieś białko ?!


No mi piwo nie podchodzi, wolę wódę... Z tą smakową, to ja bym nie miał gdzie tego trzymać, nie mieszkam sam i pewne osoby z mojego domu są przeciwne mojemu piciu, no cóż. Białka nie będzie, bo Kochen nie ćpa, nawet bym nie chciał za bardzo, ja to dopiero polecę se w grudniu (może).
Go Back To Polska Topic List
Prev1110111112113114429Next
Add Reply New Topic New Poll