Ja wypiłem tylko 200 ml czekolady z pomarańczą, od tego się nie ma kaca, miałem ochotę i wydoiłem to jak rasowy żul za sklepem. Była prawie 22, więc nikt mnie nie nakrył. Byłem u kardiologa i stwierdził, że z moim serduchem jest wszystko w porządku, a pisałem o tym już tutaj wcześniej, że coś mnie boli czasami i ^kondes wtedy stwierdził, że należy się tym zainteresować, bo z sercem nie ma żartów, ale na szczęście jestem zdrowy, to mogą być zwykłe kwasy żołądkowe, co powodują jakieś tam nieprzyjemnego odczucia. Aktualnie czekam na pieniądze, to już dziś :+)
tez Ci mówiłem żebyś się badał. u mnie problemy z sercem są rodzinne od strony ojca a ja jestem dodatkowo narażony przez kilka różnych czynników. co ma być to będzie. musiało Ci smakować

ja jestem spłukany stary...musiałem pozyczyć 1k na żarcie do 12tego bo ten wyjazd nad morze mimo wszystko swoje kosztował. czekasz na hajsik i co? spijesz coś dziś? ja dziś o suchym pysku ale w nastepnym miesiącu są 14stki wiec będzie mega