Laptop zdechl ostatnio, w sumie to nie biore sie za naprawe bo musze sie skupic na innych rzeczach ALE bym se popykal w cos na szynko na telefoniku. Narazie gram w Baldurs Gate 2, kiedys mlocilem w Hades Gate dopoki sie nie zjebalo i nie pozmieniali calej gry (mialem spoko gildie). Byla tez gierka WH40K Space Wolf, poza tym mase przygodowek ogralem
Znacie jakies fjane gierki do zbaicia czasu?