Może lepiej argusy niż kawkę póki nie padniesz bo po argusach to jeszcze będziesz resurekted, po kawusi już nie koniecznie B)
najgprsze za mna . po całkowitym upodleniu się poszedłem spać i wstałem z okropnym kacem i bólem głowy. na to najlepsza jest kawka których wypiłem dwie i monsterek. teraz pije 3 kawkę i kolkę w puszcze i juz jest dobrze tylko prysznic jeszcze wezmę i się ogolę i git