d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gorąca Herbatka Z Cytrynką
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,410
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 25 2025 11:31am
herbatę zastąpiłem Yerbą chociaz czasami zdazy się wypić bawarkę ;)


jaka yerbe pijesz?
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 25 2025 11:34am
jaka yerbe pijesz?


od Cejrowskiego z sklepu internetowego. staram się wybierać rózne smaki ale u Niego to raczej sama klasyka a Ty? popijasz? coś polecasz? ;)
Member
Posts: 13,410
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 25 2025 12:17pm
od Cejrowskiego z sklepu internetowego. staram się wybierać rózne smaki ale u Niego to raczej sama klasyka a Ty? popijasz? coś polecasz? ;)


Ja jestem fanem pajarito, cbse ale nie przeszkadza mi jakies mate verde czy inne lzejsze smakowe. Ostatnio wzialem el fuego i mam ciezary z piciem bo to tradycyjna suszona dymem z opon i eternitu. Nie wiem jak to wyglada cenowo u cejro ale ja biore z poyerbani kilka kg na raz i zawsze dostaje jakis fajny upominek ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 04:07am
Nie chcę herby, idę po colę w puszce :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll