Matchę piłeś? Jak dla mnie przehajpowana.
Nie, to zabawne, ale nie jestem żadnym koneserem. Nie tworzę z picia herbaty najważniejszej sprawy w życiu.

Po prostu ją lubię. Co nie znaczy, że piję minutkę, sagę czy inne tanie gunwo z biedry.
This post was edited by VVilkacy on Aug 24 2025 03:50pm