d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gorąca Herbatka Z Cytrynką
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Aug 24 2025 02:07pm
Jeszcze z miesiac i sie zacznie chujnia na dworze to wtedy taka herbatka na wieczor jest idealna jeszcze troche pomaranczy albo mandarynki wcisnac zamiast cytryny👌😋


This. Aura dzisiaj sprzyjała i też przełączyłem się na herbatę. W ogolę w pracy wale 4-5 kaw i chodzę wystrzelony jakbym ściągnał 2 kreski. Ile kaw pijecie?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 02:08pm
This. Aura dzisiaj sprzyjała i też przełączyłem się na herbatę. W ogolę w pracy wale 4-5 kaw i chodzę wystrzelony jakbym ściągnał 2 kreski. Ile kaw pijecie?


Tak 3-4.
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 24 2025 02:30pm
Dla mnie bez herbaty nie ma życia. Pije bez względu na klimat.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 02:32pm
Dla mnie bez herbaty nie ma życia. Pije bez względu na klimat.


Ja tak mam z kawą, herbatę piłem, jak byłem mały.
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Aug 24 2025 02:49pm
Dla mnie bez herbaty nie ma życia. Pije bez względu na klimat.


Matchę piłeś? Jak dla mnie przehajpowana.

Tak 3-4.

Dobrze zrobić dobie przerwę, chociaż kawa jest zdrowa.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 02:50pm
Matchę piłeś? Jak dla mnie przehajpowana.


Dobrze zrobić dobie przerwę, chociaż kawa jest zdrowa.


Dawno nie miałem przerwy od kawy.
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 24 2025 03:50pm
Matchę piłeś? Jak dla mnie przehajpowana.

Nie, to zabawne, ale nie jestem żadnym koneserem. Nie tworzę z picia herbaty najważniejszej sprawy w życiu. ;) Po prostu ją lubię. Co nie znaczy, że piję minutkę, sagę czy inne tanie gunwo z biedry.

This post was edited by VVilkacy on Aug 24 2025 03:50pm
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 24 2025 06:20pm
ja pije wode i dolaczylem ostatnio do subredditu pod nazwą r/hydrohomies
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 24 2025 11:12pm
Jeszcze miodek do tego
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 25 2025 11:15am
herbatę zastąpiłem Yerbą chociaz czasami zdazy się wypić bawarkę ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll