musze zmienic rytulal powrotu do domu bo potem cale 2 tyg robie podobnie...
Ja się staram od tego odzwyczaić. Zamieniłem zioło na alkohol, z deszczu pod rynnę. Dobrze, że nie piję codziennie. Zwłaszcza od kilku dni, bo miałem kłopoty z żołądkiem.
This post was edited by fafnirek on Aug 24 2025 12:20pm