gdzie ja Ci pójdę w niedzielę .... :( poza tym cały świat już wie ze nie pije 4 dzień B)
Obyś wytrzymał jak najdłużej. Ja też nie piję, bo po alkoholu mnie boli brzuch i po energetykach i nie kupuję ani tego, ani tego. Na szczęście dzisiaj mnie nie napierdala, nie muszę brać żadnych kropelek, niedobre są jak chuj.