d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gowno Z Dupy Do Kibla
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 23 2025 11:10am
Tym razem bylo robione curry B) nawet nie putajcie
Jedyna gra jaka ocEkuje od paru lat to mod do fallout 2 "Mutants rosing" i nadal sie nie moze pojawic
W przeciwienstwie do mojego gowna. Tym razem bylo w sam raz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 11:26am
Nie grałem w Fallouta.
Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 23 2025 12:07pm
Nie grałem w Fallouta.


fallout 2 jest w moim top 3 obok diabla i wieśka
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 12:21pm
fallout 2 jest w moim top 3 obok diabla i wieśka


D2 nic nie przebije.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 23 2025 02:29pm
Pfff, kibel. :mellow: Lepsi hardkorowcy byli tu na forum pod tym względem.
Klawiatura, dywan - to jest to!
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 24 2025 02:17am
t4i ;)
Member
Posts: 35,058
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 24 2025 02:42am
Nie pierdol że masz kibel, nie uwierze
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 24 2025 03:30am
Nie pierdol że masz kibel, nie uwierze


Mam ale nie mam bidetu bo nie jestem pedalem
Czasem jk biore prysznic i chce mi sie srac to najzwyczjaniej ide na calego i wale pod siebie i myje glowe. Dlaczego pytanie? Bo i tka sie umyje wiec nie ma roznicy jestem terchnicznie czyszciejszy niz przed sraniem. Pozniej jest tk albo na szufelke i do kibla albo pieta do dopływu
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 24 2025 04:25am
Mam ale nie mam bidetu bo nie jestem pedalem
Czasem jk biore prysznic i chce mi sie srac to najzwyczjaniej ide na calego i wale pod siebie i myje glowe. Dlaczego pytanie? Bo i tka sie umyje wiec nie ma roznicy jestem terchnicznie czyszciejszy niz przed sraniem. Pozniej jest tk albo na szufelke i do kibla albo pieta do dopływu


Aż tak? 😁 grubo
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 24 2025 04:51am
Czasem rzadko ^_^
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll