Kogo i dlaczego? :cry:
Jakieś stare multisy mukiego, konta ludzi, którzy mieli locked (nie wszyscy), pewne osoby, które poznałem kiedyś na tg i dodałem do fl po jednym udanym trejdzie, to ich wszystkich pousuwałem + tych, co mnie ostatnio dodali, a ich nie znam i w sumie nie wiem, po co zaakceptowałem. Miałem chyba 216 znajomych, a mam 194?
This post was edited by fafnirek on Aug 23 2025 03:57pm