d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nostalgia
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 23 2025 03:53pm
Ja z nostalgii pousuwałem chyba z 20 typa z friendlisty.


Kogo i dlaczego? :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 03:57pm
Kogo i dlaczego? :cry:


Jakieś stare multisy mukiego, konta ludzi, którzy mieli locked (nie wszyscy), pewne osoby, które poznałem kiedyś na tg i dodałem do fl po jednym udanym trejdzie, to ich wszystkich pousuwałem + tych, co mnie ostatnio dodali, a ich nie znam i w sumie nie wiem, po co zaakceptowałem. Miałem chyba 216 znajomych, a mam 194?

This post was edited by fafnirek on Aug 23 2025 03:57pm
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 23 2025 04:29pm
Jakieś stare multisy mukiego, konta ludzi, którzy mieli locked (nie wszyscy), pewne osoby, które poznałem kiedyś na tg i dodałem do fl po jednym udanym trejdzie, to ich wszystkich pousuwałem + tych, co mnie ostatnio dodali, a ich nie znam i w sumie nie wiem, po co zaakceptowałem. Miałem chyba 216 znajomych, a mam 194?


Taka sytuacja. :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 04:30pm
Taka sytuacja. :o


+ Jakieś konta, które były banned, a widniały w mojej fl, jak konta Fiflaka, na chuj mnie to :huh:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll