d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Cze
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 118
Joined: Nov 12 2018
Gold: 0.67
Aug 23 2025 07:53am
3jjj haha debiló


Dobrze Kenu PL xD PL
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 23 2025 08:24am
A kto jest teraz naczelnym chujem polskiej sekcji ?


Czerwone pento
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 08:24am
Czerwone pento


W kapeluszu.
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 23 2025 09:27am
Czerwone pento


W kapeluszu.


śmiech irl :rofl:
Member
Posts: 1,760
Joined: Sep 24 2021
Gold: 800.00
Aug 23 2025 10:49am
ja we wrzesniu na reseciik pogram hc cl, tam chyba botuw nie ma.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 12:36pm
Nie grałem w diablo od 2018 roku jakoś.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 23 2025 02:07pm
śmiech irl :rofl:


Właśnie gdzie nasz fan sie podzial 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 02:13pm
Właśnie gdzie nasz fan sie podzial 👀


Dostał 50%.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 23 2025 03:02pm
Dostał 50%.


Serio? 😅 za co tym razem? pewnie znow ktos reportowal posty sprzed 3 lat 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 23 2025 03:03pm
Serio? 😅 za co tym razem? pewnie znow ktos reportowal posty sprzed 3 lat 😂


Pewnie pisał coś w kierunku do kondesa :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll