Polecam stary babiniec w pradze zobaczyć tam faktycznie czesi mieszkaja a nie chinczyki i turysci. Rabar to fajny lokal podobalo mi sie bo mozna sobie na zewnatrz usiasc🍺
Smazony syr nie na sniadanie bo za ciezkie, fajny pjnkt widokowi na gorze w parku przy wetlawie, Tlusta Mys na obiad ale w takich godzknach zeby za duzo ludzi nie byll. Baaar czy jakos tak jak chce ktos piwo z kranu przy dlugich lawach mozna ludzi poznac
Laze se po centrum, właśnie zszedłem ku brzegowi rzeki
Proszę o wybaczenie chujowej jakości zdjęcia, ale od pół roku nowy telefon czeka w szafie, ale trzymam się starego xd
This post was edited by Pozdrawiam on Aug 21 2025 03:15pm