d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pytanie-zagadka#3
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 04:45pm
Jakim unikalnym przedmiotem, był pierwszy unikalny przedmiot znaleziony przez uytkownika


I co, kurwy jebane, AI już tak łatwo nie podpowiada? Jak któryś znajdzie lub trafi odpowiednią odpowiedź, to dam swoją fotkę w kobiecych ciuszkach.
Uwaga - jest to dwuręczna włócznia. Pierwszy mój item w diablo 2 ever. Liczy i się tylko ten właśnie item + miejsce jego znalezienia oraz poziom trudności na jakim on się trafił.

Podpowiem tylko, że to były czasy 1.00 i ten item miał 2xx vita. :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 05:50pm
Była taka jedna włócznia, ale zapomniałem jej nazwy.
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 05:54pm
Była taka jedna włócznia, ale zapomniałem jej nazwy.


UJESTEM najebany ziomku, nie zaczepiaj, mnie za czarną mańkę i rudą zochę, jak jest skurwiel i złodziej i morderdca i skurwsysyn, i alkohoplik i narkoman i zabijakaa i śmieć taki ja jestem i padam na dywan bez czucia, taki jestem.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 05:55pm
UJESTEM najebany ziomku, nie zaczepiaj, mnie za czarną mańkę i rudą zochę, jak jest skurwiel i złodziej i morderdca i skurwsysyn, i alkohoplik i narkoman i zabijakaa i śmieć taki ja jestem i padam na dywan bez czucia, taki jestem.


Kiedy Ty się tak porobiłeś, jeszcze parę minut temu byłeś trzeźwy :blink:
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 22 2025 02:23am
Kiedy Ty się tak porobiłeś, jeszcze parę minut temu byłeś trzeźwy :blink:


Już jestem prawie trzeźwy. Te uczucie, kiedy się budzisz i jesteś na lekkiej bombie alkoholowej. B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 22 2025 02:27am
Już jestem prawie trzeźwy. Te uczucie, kiedy się budzisz i jesteś na lekkiej bombie alkoholowej. B)


Ja muszę odstawić alkohol, brzuch mnie boli nawet po małych ilościach. To chyba przez te energole. Nie wiem, w sumie co to tak daje o sobie znać, trzustka?
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 22 2025 02:37am
Ja muszę odstawić alkohol, brzuch mnie boli nawet po małych ilościach. To chyba przez te energole. Nie wiem, w sumie co to tak daje o sobie znać, trzustka?


Lekarzem nie jestem, ale śmiało mogę odradzić energetyki. Jak pracowałem w pierwszej mojej pracy, to energetyki miałem za darmo.
Taki rytuał miałem, że przychodziłem do pracy, wypijałem jednego tigera, a później redbulla i to mnie stawiało na nogi.
To było kilkanaście lat temu, bo teraz to ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz piłem jakiegoś energetyka. Szczerze, to chyba wolałbym się nafaszerować jakąś kawą, której również nie pijam, niż energetykiem.

Taka sytuacja. :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 22 2025 02:49am
Lekarzem nie jestem, ale śmiało mogę odradzić energetyki. Jak pracowałem w pierwszej mojej pracy, to energetyki miałem za darmo.
Taki rytuał miałem, że przychodziłem do pracy, wypijałem jednego tigera, a później redbulla i to mnie stawiało na nogi.
To było kilkanaście lat temu, bo teraz to ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz piłem jakiegoś energetyka. Szczerze, to chyba wolałbym się nafaszerować jakąś kawą, której również nie pijam, niż energetykiem.

Taka sytuacja. :mellow:


Ja jak wyszedłem rok temu ze szpitala, to zacząłem to pić, średnio co kilka dni, na początku prawie w ogóle, potem coraz częściej :(
Member
Posts: 30,711
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 22 2025 05:00am
:mellow:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 22 2025 05:05am
Żelezce Rixota albo czepek Baggina
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll