d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przepraszam
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 21 2025 11:30pm
Co wy robicie na co dzień, że środek tygodnia, a gość znowu najebany


Znakomite pytanie drogi kolego B)
Member
Posts: 30,716
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 21 2025 11:31pm
Co wy robicie na co dzień, że środek tygodnia, a gość znowu najebany


jest piątunio B)
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Aug 22 2025 01:04am
Co wy robicie na co dzień, że środek tygodnia, a gość znowu najebany


królowie życia tutaj przesiadują drogi kolego B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 22 2025 02:07am
zgadzam się z użytkownikiem nade mną, bardzo grzeczny alkoholizm z Twojej strony dzisiaj, śpij cieplutko z dodatkowymi procentami w glowie, ale nie tutaj na forum.

niestety nie będę quotował uzytkownika nade mną bo nie wiem kto to, nie widzę nicka, a mama mi zawsze mówiła żeby nie gadać z nieznajomymi :mellow:
https://i.imgur.com/1xKXjE3.jpeg


Chyba zmienię ten kolor nicku.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 22 2025 02:09am
I tak dobrze, bo bez ataku szaleństwa B)
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 22 2025 02:11am
I tak dobrze, bo bez ataku szaleństwa B)


Pewnie był pity jakiś haj kłalitet alkohol, a nie jakieś paliwo rakietowe B)
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Aug 22 2025 02:16am
Chyba zmienię ten kolor nicku.


a Ty ty drogi kolego, ojej, to nie wiedziałem nawet, ale mnie zaskoczyłeś :blush:
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 22 2025 02:22am
Co wy robicie na co dzień, że środek tygodnia, a gość znowu najebany


Królowie życia!
Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 22 2025 02:23am
królowie życia tutaj przesiadują drogi kolego B)


Zazdro, ja tylko szaraczek robaczek :[
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 22 2025 02:23am
Alkohololem pijany jestm, wybaczcie, niech umrę, niech zdechnę, niech zemrzę, niech leży fryzjer i jego panna franciszka, córka rzeźnika, niech inni se jadą, a ja sem ze Lwowa nie rusza,, bo snem był jakiejś shańbionnej panny, ruhham wszystkie dziwczęta.


Piękne
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll