d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przepraszam
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 05:51pm
Alkohololem pijany jestm, wybaczcie, niech umrę, niech zdechnę, niech zemrzę, niech leży fryzjer i jego panna franciszka, córka rzeźnika, niech inni se jadą, a ja sem ze Lwowa nie rusza,, bo snem był jakiejś shańbionnej panny, ruhham wszystkie dziwczęta.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 05:54pm
Wypiłem tylko pół małego piwa dzisiaj i miałem dosyć -_- setkę to wlewasz w siebie i po robocie, a piwo trzeba sączyć i mi to nie odpowiada, jeszcze jakieś chujowe wziąłem.
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 05:58pm
Wypiłem tylko pół małego piwa dzisiaj i miałem dosyć -_- setkę to wlewasz w siebie i po robocie, a piwo trzeba sączyć i mi to nie odpowiada, jeszcze jakieś chujowe wziąłem.


Zabijam krwinki i kurwy jebać przepraszam cię Cię wypraszam i przepraszam, bardzo i skurwysyn jestem.

Kiedy Ty się tak porobiłeś, jeszcze parę minut temu byłeś trzeźwy :blink:



JaK mnie jebie alkohol od jakiś czasów i jak chcesz, to zapraszam do mnie kurwa, mój kolego, ja Ciebie nie wyrucham i nie sprzedam i nie jestem skurwqysyn, prędzej bym ruchał własną rękę nad ryjem psychopaty z komdendy a niż Tobie zrobił krzywdę, nigdy bym Cię nie skrzwdził. Taki skurwysynm jestem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 06:00pm
Zabijam krwinki i kurwy jebać przepraszam cię Cię wypraszam i przepraszam, bardzo i skurwysyn jestem.




JaK mnie jebie alkohol od jakiś czasów i jak chcesz, to zapraszam do mnie kurwa, mój kolego, ja Ciebie nie wyrucham i nie sprzedam i nie jestem skurwqysyn, prędzej bym ruchał własną rękę nad ryjem psychopaty z komdendy a niż Tobie zrobił krzywdę, nigdy bym Cię nie skrzwdził. Taki skurwysynm jestem


Dobrze wiedzieć ^_^
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 06:02pm
Dobrze wiedzieć ^_^


Napisalem mądre kamien nqa kamieniu i na kamnieku jeszcze kamien.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 06:03pm
Napisalem mądre kamien nqa kamieniu i na kamnieku jeszcze kamien.


Ja idę spać, uważaj na siebie, Artur :hug:
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 21 2025 06:25pm
:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 06:56pm
Wpadłem jeszcze na chwilę i widzę, że jest porządek na forum, to dobrze, nie będzie dodatkowych procentów na Twoim koncie, a już się obawiałem o Ciebie.
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Aug 21 2025 07:24pm
zgadzam się z użytkownikiem nade mną, bardzo grzeczny alkoholizm z Twojej strony dzisiaj, śpij cieplutko z dodatkowymi procentami w glowie, ale nie tutaj na forum.

niestety nie będę quotował uzytkownika nade mną bo nie wiem kto to, nie widzę nicka, a mama mi zawsze mówiła żeby nie gadać z nieznajomymi :mellow:
Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 21 2025 11:21pm
Co wy robicie na co dzień, że środek tygodnia, a gość znowu najebany
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll