d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ozempic Na Odchudzanie
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 21 2025 02:54pm
Co myslicie o takim sposobie? Jwst w europie zamiennik dla ozempicu z usa? Dziala to? :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 03:03pm
Nigdy o tym nawet nie słyszałem.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 21 2025 03:04pm
Nigdy o tym nawet nie słyszałem.


Bo jestes waskodupcem oskarkiem co nawet 30stki nie ma!
Tutaj nie ma miekkiej gry
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 03:06pm
Bo jestes waskodupcem oskarkiem co nawet 30stki nie ma!
Tutaj nie ma miekkiej gry


A wypraszam sobie, mam 34 :angel: kupiłem przed chwilą piwo i wypiłem nawet nie pół i resztę wylałem, coś mi nie weszło, a to dobre piwko, bo Łomżę wziąłem. Jestem skazany na setki.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 03:12pm
Chyba Cię pojebało. Odchudzają się tylko pajace.
Prawdziwi mężczyźni żrą kebaby na potęgę, picce traktują jako przekąskę, a zupę olejową jako świętość.
I odpierdol się od wściekłej fafnirzycy. :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 03:14pm
Chyba Cię pojebało. Odchudzają się tylko pajace.
Prawdziwi mężczyźni żrą kebaby na potęgę, picce traktują jako przekąskę, a zupę olejową jako świętość.
I odpierdol się od wściekłej fafnirzycy. :mellow:


:blush:
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Aug 21 2025 03:31pm
A wypraszam sobie, mam 34 :angel: kupiłem przed chwilą piwo i wypiłem nawet nie pół i resztę wylałem, coś mi nie weszło, a to dobre piwko, bo Łomżę wziąłem. Jestem skazany na setki.


łomża? to da się pić? pytam trochę na serio trochę z przekąsem, bo pewnie próbowałem, ale pewnie z 10 lat temu, a jakoś nie pamiętam pozytywnie, mocno negatywnie zresztą tez nie
ale po reklamach co widze w tv to jebie koncerniakiem an kilometr
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 03:33pm
łomża? to da się pić? pytam trochę na serio trochę z przekąsem, bo pewnie próbowałem, ale pewnie z 10 lat temu, a jakoś nie pamiętam pozytywnie, mocno negatywnie zresztą tez nie
ale po reklamach co widze w tv to jebie koncerniakiem an kilometr


Wziąłem sobie taką małą butelkę, nie wiem, ile to miało ml, nie było to jednak standardowe piwko i po kilku łykach odechciało mi się tego pić. Tylko szluga do tego spaliłem i to wszystko. Odzwyczaiłem się chyba od picia piwa.
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Aug 21 2025 03:36pm
Wziąłem sobie taką małą butelkę, nie wiem, ile to miało ml, nie było to jednak standardowe piwko i po kilku łykach odechciało mi się tego pić. Tylko szluga do tego spaliłem i to wszystko. Odzwyczaiłem się chyba od picia piwa.

raczje kupiłeś kupę, bo portoflio marek VanPur ma ciekawe. chyba kwas chlebowy najlepszy z tego xd


Brok
Export
Sambor
Strong
Radler
Chłopski kwas chlebowy
Cooler
Lemon Beer
Natural Radler
Cortes
Cortes Tequila
Cortes Mojito
Edelmeister Pilsener
Hüfi (Irlandia)
Kanclerz
Karpackie
Mocne
Premium
Pils
Super Mocne
Kralle Bräu (Włochy)
Extra Strong
Korona Książęca
Łomża
Export
Export Miodowe
Export Niefiltrowane
Export Niepasteryzowane
Export Pszeniczne
Mocne
Niepasteryzowane
Pils
Wyborowe
Wyborowe Niepasteryzowane
Podpiwek Jędrzej
Razowy kwas chlebowy
o smaku śliwkowym
o smaku żurawinowym
z żyta i jęczmienia
Rybnicki Full
Strzelec
Jasne Pełne
Mocne
Super Piwosz
Śląskie
Pełne
Mocne
Super Mocne
Trzy Korony
Jasne
Mocne
Van Pur
Non-Alcoholic
Premium
Super Mocne
Zlaty Hrad
Strong

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 03:42pm
raczje kupiłeś kupę, bo portoflio marek VanPur ma ciekawe. chyba kwas chlebowy najlepszy z tego xd


Brok
Export
Sambor
Strong
Radler
Chłopski kwas chlebowy
Cooler
Lemon Beer
Natural Radler
Cortes
Cortes Tequila
Cortes Mojito
Edelmeister Pilsener
Hüfi (Irlandia)
Kanclerz
Karpackie
Mocne
Premium
Pils
Super Mocne
Kralle Bräu (Włochy)
Extra Strong
Korona Książęca
Łomża
Export
Export Miodowe
Export Niefiltrowane
Export Niepasteryzowane
Export Pszeniczne
Mocne
Niepasteryzowane
Pils
Wyborowe
Wyborowe Niepasteryzowane
Podpiwek Jędrzej
Razowy kwas chlebowy
o smaku śliwkowym
o smaku żurawinowym
z żyta i jęczmienia
Rybnicki Full
Strzelec
Jasne Pełne
Mocne
Super Piwosz
Śląskie
Pełne
Mocne
Super Mocne
Trzy Korony
Jasne
Mocne
Van Pur
Non-Alcoholic
Premium
Super Mocne
Zlaty Hrad
Strong


No chyba masz rację, że kupiłem kupę, a kiedyś mi nawet smakowało... Ostatnim razem piłem to kilka lat temu i odczucia były inne.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll