A wypraszam sobie, mam 34 :angel: kupiłem przed chwilą piwo i wypiłem nawet nie pół i resztę wylałem, coś mi nie weszło, a to dobre piwko, bo Łomżę wziąłem. Jestem skazany na setki.
łomża? to da się pić? pytam trochę na serio trochę z przekąsem, bo pewnie próbowałem, ale pewnie z 10 lat temu, a jakoś nie pamiętam pozytywnie, mocno negatywnie zresztą tez nie
ale po reklamach co widze w tv to jebie koncerniakiem an kilometr