d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ahoj
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 08:27am
Właśnie kupiłem se colę w puszce.


Smacznego. :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 08:28am
Smacznego. :)


Dzięki.
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 21 2025 08:32am
Czill w hotelu a potem na lody


Hmm, a co tam przed edycja było, bo nie zdążyłem :huh:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 08:47am
Hmm, a co tam przed edycja było, bo nie zdążyłem :huh:


Wiedziałbyś, gdybyś był szybszy B)
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 21 2025 08:48am
Wiedziałbyś, gdybyś był szybszy B)


Hmmm no to reported, tak zapobiegawczo B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 08:57am
Hmmm no to reported, tak zapobiegawczo B)


Ok
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 21 2025 01:29pm
Jak tam jesteś, to nie mów na głos, że czegoś szukasz, szczególnie jakiejś drogi.


Czemu
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 02:50pm
Dziewczyny poszły spać, więc poszedłem do hotelowego baru wziąć piwo na wynos i czas poszwędać się po centrum :D



This post was edited by Pozdrawiam on Aug 21 2025 02:50pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 02:51pm
Dziewczyny poszły spać, więc poszedłem do hotelowego baru wziąć piwo na wynos i czas poszwędać się po centrum :D

https://i.imgur.com/CiUzhZA.jpeg


Tylko się nie zgub.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 21 2025 02:59pm
Dziewczyny poszły spać, więc poszedłem do hotelowego baru wziąć piwo na wynos i czas poszwędać się po centrum :D

https://i.imgur.com/CiUzhZA.jpeg


Polecam stary babiniec w pradze zobaczyć tam faktycznie czesi mieszkaja a nie chinczyki i turysci. Rabar to fajny lokal podobalo mi sie bo mozna sobie na zewnatrz usiasc🍺
Smazony syr nie na sniadanie bo za ciezkie, fajny pjnkt widokowi na gorze w parku przy wetlawie, Tlusta Mys na obiad ale w takich godzknach zeby za duzo ludzi nie byll. Baaar czy jakos tak jak chce ktos piwo z kranu przy dlugich lawach mozna ludzi poznac

This post was edited by enemy_matka_ojciec on Aug 21 2025 03:03pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll