Polecam stary babiniec w pradze zobaczyć tam faktycznie czesi mieszkaja a nie chinczyki i turysci. Rabar to fajny lokal podobalo mi sie bo mozna sobie na zewnatrz usiasc🍺
Smazony syr nie na sniadanie bo za ciezkie, fajny pjnkt widokowi na gorze w parku przy wetlawie, Tlusta Mys na obiad ale w takich godzknach zeby za duzo ludzi nie byll. Baaar czy jakos tak jak chce ktos piwo z kranu przy dlugich lawach mozna ludzi poznac
This post was edited by enemy_matka_ojciec on Aug 21 2025 03:03pm