d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ahoj
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 20 2025 11:45pm
Jadę właśnie pociągiem do pepiczków
Member
Posts: 35,058
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 21 2025 12:00am
Jesteś maszynistą ?
Member
Posts: 13,399
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 21 2025 12:38am
dooobry deeen
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 12:44am
Jesteś maszynistą ?


Nie, ale jestem w drugim przedziale pierwszego wagonu za lokomotywą, więc prawie jak maszynista
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 21 2025 12:50am
Uuu ktoś tu się naje knedlików i piwerka napiję B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 02:00am
Kurde, wymieniłem 300 euro na korony i mi się portfel nie domyka
Member
Posts: 11,306
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 21 2025 02:32am
Kurde, wymieniłem 300 euro na korony i mi się portfel nie domyka


Jebany bogacz
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 21 2025 02:50am
Nie, ale jestem w drugim przedziale pierwszego wagonu za lokomotywą, więc prawie jak maszynista


prawie robi wielką różnicę
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 21 2025 03:13am
Kurde, wymieniłem 300 euro na korony i mi się portfel nie domyka

Karta nie placisz drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 03:25am
Karta nie placisz drogi kolego? :mellow:


Wolę gotówkę.
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll