d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Relanium
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 20 2025 11:37am
to wyślij mi coś jak możesz. szkoda zeby się zmarnowało a ja bym stestował czy dobrze się na tym czuje. jest moc :thumbsup:


Maluje mieszkanie atm + szkolenie festool 2h z jakimis nowymi bajerami wroce do domu to sie odezwe
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 11:45am
Maluje mieszkanie atm + szkolenie festool 2h z jakimis nowymi bajerami wroce do domu to sie odezwe


ok dzięki ! ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 20 2025 01:36pm
Brałem to może ze 2 razy w życiu, nic szczególnego.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 20 2025 02:20pm
Mi lezy od chuja prozaku jak chcesz szkoda ze wydałem cloranxen bo jest zajebisty na Twoje dolegliwosci :( ja nic teraz wracam do diety bialka bcaa i kreatyny i na rowerku zapierdalac nie wszedzie autem dupe wozic 😅


Bralem cloraxen na chlanie dobry byl
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 20 2025 02:34pm
Jakbym znów czytał hyperreala :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 20 2025 03:34pm
Jakbym znów czytał hyperreala :wub:


Nie trzeba nawet opuszczać polskiej sekcji :wub:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 20 2025 03:38pm
Hyperreal w ogole jeszcze jezdzi?
Czy ktos w ogole zna zamiennik dla relanium w niemczech? Xanax?
I czy sie tyje wsensie wzmaga apetyt?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 20 2025 03:40pm
Hyperreal w ogole jeszcze jezdzi?
Czy ktos w ogole zna zamiennik dla relanium w niemczech? Xanax?
I czy sie tyje wsensie wzmaga apetyt?


Zbanowali mnie na hyperrealu i tam nie wchodzę :huh:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll