d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Relanium
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,773
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 10:48am
pomaga B)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 20 2025 10:53am
Nie potrzebujesz tego sir 😋 ja do piątku nic po ponad 4 tygodniach a pozniej urodziny I do niedzieli walczyłem ale już jest ok i znów detox tym razem do swiat bozego urodzenia 👀😅
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 20 2025 10:55am
pomaga B)


Przydloby mi sie, co gadales zeby dostac j psychiatry?
Member
Posts: 30,773
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 10:58am
Przydloby mi sie, co gadales zeby dostac j psychiatry?


psychiatra mi nie chce przepisać bo to uzaleznia :( ale dla ojca przepisują na "nerwice mięśnia sercowego" chyba :lol: i od Niego łykam. właśnie wróciłem z kolejną dostawą

Nie potrzebujesz tego sir 😋 ja do piątku nic po ponad 4 tygodniach a pozniej urodziny I do niedzieli walczyłem ale już jest ok i znów detox tym razem do swiat bozego urodzenia 👀😅


i tak nic? zupełnie nic? ja od jutra jak powiedziałem tak robię. nie piję....obym wytrzymał chociaz tydzień :(
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 20 2025 11:01am
A ja mam ochotę na wujka mefa, ale to dopiero w przyszłym tygodniu.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 20 2025 11:02am
psychiatra mi nie chce przepisać bo to uzaleznia :( ale dla ojca przepisują na "nerwice mięśnia sercowego" chyba :lol: i od Niego łykam. właśnie wróciłem z kolejną dostawą



i tak nic? zupełnie nic? ja od jutra jak powiedziałem tak robię. nie piję....obym wytrzymał chociaz tydzień :(


Mi lezy od chuja prozaku jak chcesz szkoda ze wydałem cloranxen bo jest zajebisty na Twoje dolegliwosci :( ja nic teraz wracam do diety bialka bcaa i kreatyny i na rowerku zapierdalac nie wszedzie autem dupe wozic 😅
Member
Posts: 30,773
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 11:17am
Mi lezy od chuja prozaku jak chcesz szkoda ze wydałem cloranxen bo jest zajebisty na Twoje dolegliwosci :( ja nic teraz wracam do diety bialka bcaa i kreatyny i na rowerku zapierdalac nie wszedzie autem dupe wozic 😅


ile chcesz za ten prozak ? ;) na sportowo :-> ja tez sie zacząłem trochę ruszać mimo tego ze duzo piję :lol:
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 20 2025 11:19am
Jak relanium to tylko 500 B)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 20 2025 11:21am
ile chcesz za ten prozak ? ;) na sportowo :-> ja tez sie zacząłem trochę ruszać mimo tego ze duzo piję :lol:


Nic nie chce bo na jesieni i tak by poszły do pieca 😅 ja przez 4 miesiące poszlem z 77 do 87kg ale w dobra strone 👌
Member
Posts: 30,773
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 11:26am
Nic nie chce bo na jesieni i tak by poszły do pieca 😅 ja przez 4 miesiące poszlem z 77 do 87kg ale w dobra strone 👌


to wyślij mi coś jak możesz. szkoda zeby się zmarnowało a ja bym stestował czy dobrze się na tym czuje. jest moc :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll