widać ze masz juz ciągoty ^_^
No raz w miesiącu muszę się napić. Teraz wychodzi na to, że potem jest długo nic.
Ja chlam co jakis czas bo zaczelo sie lato. W zime odpoczywam
Jakbym mial kompa t OK byl se ressurected d2 ospalil
Jakbym miał kompa, to bym grał w project diablo 2. Do dzisiaj żałuję, że się go pozbyłem.
Bardzo dobry wynik. Może we wrześniu też tak będę miał :x (oby)
W sumie powinienem być zadowolony, to praktycznie nic.
Dobra robota B)
Ja ostatnio usłyszałem że jestem alkoholikiem bo pije piwko 0.3 w te upalne dni B)
Wolę setkę