d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Usunąłem
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 11:46am
To powiedzenie poparzy mi się z taką jedną laską co rąbie drewno


To dobrze czy niedobrze?
Member
Posts: 34,154
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 19 2025 12:24pm
W tym temacie dziękuję wszystkim za pożyczki, których mi udzielaliście, przez rok mojej kariery w lsa. Nie zamierzam do tej gry więcej wracać i się kogoś prosić o fg. Dziękuję: ^Shapiro, ^Fatality-SoF, ^kondes, ^cbx1992. I najważniejsze, że jestem na czysto.


:thumbsup:

Zrobił bym to samo jeszcze raz :hug:
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 19 2025 12:30pm
Strasznie wygląda ta gra :x
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 19 2025 12:30pm
To dobrze czy niedobrze?


dobrze bo fajny ma głosik
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 12:58pm
:thumbsup:

Zrobił bym to samo jeszcze raz :hug:


Dzięki Kondziu :+)
Strasznie wygląda ta gra :x


No widzisz, a ja grałem w to rok z przerwami.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 19 2025 01:52pm
Dzięki Kondziu :+)


No widzisz, a ja grałem w to rok z przerwami.


Aż taki wciągający gameplay?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 01:55pm
Aż taki wciągający gameplay?


Bardziej mi w tej grze chyba chodziło o to, żeby znaleźć jakiś gozu item i go sprzedać z zyskiem, ale same crapy znajdowałem i się poddałem. Nawet sobie postaci na pamiątkę nie zostawiłem, chociaż były tam jakieś profy zdobyte.

This post was edited by fafnirek on Aug 19 2025 01:57pm
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 19 2025 02:19pm
Bardziej mi w tej grze chyba chodziło o to, żeby znaleźć jakiś gozu item i go sprzedać z zyskiem, ale same crapy znajdowałem i się poddałem. Nawet sobie postaci na pamiątkę nie zostawiłem, chociaż były tam jakieś profy zdobyte.


No dobra, ale obecnie wchuj gier podchodzi pod taki schemat 'pogram, może coś mi dropnie i zarobię', a jednak wybrałeś produkcję, która wygląda jak mokry sen schizofrenika. Dlaczego?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 02:51pm
No dobra, ale obecnie wchuj gier podchodzi pod taki schemat 'pogram, może coś mi dropnie i zarobię', a jednak wybrałeś produkcję, która wygląda jak mokry sen schizofrenika. Dlaczego?


Chyba mi się nudziło bardzo.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 19 2025 07:40pm
ladder slasher ale ladder to moje żyły heh
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll