Bardziej mi w tej grze chyba chodziło o to, żeby znaleźć jakiś gozu item i go sprzedać z zyskiem, ale same crapy znajdowałem i się poddałem. Nawet sobie postaci na pamiątkę nie zostawiłem, chociaż były tam jakieś profy zdobyte.
No dobra, ale obecnie wchuj gier podchodzi pod taki schemat 'pogram, może coś mi dropnie i zarobię', a jednak wybrałeś produkcję, która wygląda jak mokry sen schizofrenika. Dlaczego?