d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Usunąłem
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 10:12am
Sobie wszystkie postacie w ladder slasherze, straciłem na to rok jakoś i tylko przez ten okres czasu nabrałem tyle pożyczek od różnych userów na tę grę, jak nigdy dotąd wcześniej. Miałem coś zarobić, a nic z tego nie wynikło. Nie mam szczęścia do gier RNG.
Member
Posts: 35,058
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 19 2025 10:17am
oki
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 10:19am
oki


Ołki dołki.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 19 2025 10:28am
t4i
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 19 2025 10:40am
usunąć Ci szostke?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 10:41am
t4i


Chciałem się tym podzielić :+)
usunąć Ci szostke?


Mam wszystkie zęby, nn. Niedługo będę szedł do dentysty, muszę się umówić, ale babka chyba na wakacjach jest. Niech skontroluje moje uzębienie, może trzeba będzie coś zrobić.

This post was edited by fafnirek on Aug 19 2025 10:45am
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 19 2025 11:11am
Chciałem się tym podzielić :+)


Mam wszystkie zęby, nn. Niedługo będę szedł do dentysty, muszę się umówić, ale babka chyba na wakacjach jest. Niech skontroluje moje uzębienie, może trzeba będzie coś zrobić.


tylko pytam. uwali bym sie na Ciebie z chęcią :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 11:14am
tylko pytam. uwali bym sie na Ciebie z chęcią :blush:


Chyba podziękuję.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 11:22am
W tym temacie dziękuję wszystkim za pożyczki, których mi udzielaliście, przez rok mojej kariery w lsa. Nie zamierzam do tej gry więcej wracać i się kogoś prosić o fg. Dziękuję: , , , . I najważniejsze, że jestem na czysto.
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 19 2025 11:46am
Ołki dołki.


To powiedzenie poparzy mi się z taką jedną laską co rąbie drewno
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll