Perła to bardzo dobre piwko, na drugim miejscu w moim rankingu jest łomża, a dalej długo nic. Żubra dawno nie piłem, może się jeszcze nie zjebał. Ogólnie nie miałem styczności z alkoholem od 3 tygodni prawie i jestem z tego zadowolony, jak wychodzi na to, że nie muszę pić codziennie.
ja się perlą przepiłem... nie podchodzi mi juz wyczuwalny w niej alkohol. za to Argus Strong... to jest piwko