d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy Problemy Z Alkoholem
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2025 03:40pm
Cytrynówkę to ja może 4 razy w życiu piłem, wolę orzech soplicy.


Orzech soplicy + mleko = orgazm w mordzie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 03:41pm
Orzech soplicy + mleko = orgazm w mordzie.


Faktycznie, jest to dobre połączenie i sam nie wiem, kto mi podsunął taki pomysł, ale kiedyś spróbowałem i było git :+)

This post was edited by fafnirek on Aug 18 2025 03:44pm
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 18 2025 03:49pm
Ja piję tylko pifko
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 03:50pm
Ja piję tylko pifko


Ja wolę setkę przytulić. Albo 200 nawet, piwo to rzadko raczej.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2025 03:59pm
Faktycznie, jest to dobre połączenie i sam nie wiem, kto mi podsunął taki pomysł, ale kiedyś spróbowałem i było git :+)


Jeżeli był to ktoś z naszego forum, to pewnie byłem to ja, bo już ileś tam razy o tym pisałem na przestrzeni tych kilkunastu lat. :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 04:02pm
Jeżeli był to ktoś z naszego forum, to pewnie byłem to ja, bo już ileś tam razy o tym pisałem na przestrzeni tych kilkunastu lat. :)


No możliwe, że to byłeś Ty Artur :hug: sam wpadłeś na ten pomysł?
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2025 05:30pm
No możliwe, że to byłeś Ty Artur :hug: sam wpadłeś na ten pomysł?


Nie, nie sam. Nie pamiętam już czy mi ktoś o tym powiedział, czy po prostu gdzieś o tym przeczytałem.
To było dawno temu. :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 05:38pm
Nie, nie sam. Nie pamiętam już czy mi ktoś o tym powiedział, czy po prostu gdzieś o tym przeczytałem.
To było dawno temu. :)


A dzisiaj jakieś alko wleciało? :+)
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2025 05:45pm
A dzisiaj jakieś alko wleciało? :+)


Nic. B)
Wcześniej tylko trochę majeranku skopciłem. Idę spać, bo ziewam i ziewam, gn8!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 05:46pm
Nic. B)
Wcześniej tylko trochę majeranku skopciłem. Idę spać, bo ziewam i ziewam, gn8!


Dobranoc, Arturze :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll