d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Free Cell
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 09:50am
Grałem w to na Windows XP pamietam 😅
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Aug 15 2025 10:57am
Frecelek i Pająk Windowsowe klasyki ^^ Gratuluję ładnego wyniku :) Podobnie jak Miś, sporo się w to grywało kiedyś.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 15 2025 11:18am
Frecelek i Pająk Windowsowe klasyki ^^ Gratuluję ładnego wyniku :) Podobnie jak Miś, sporo się w to grywało kiedyś.


O ja jebe pająk! Zapomniałem o tym ;D idę grać
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 18 2025 12:51am
NOWY REKORD

Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 18 2025 01:32am
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 18 2025 03:27am
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2025 04:54am
Cg! :drool:

Frecelek i Pająk Windowsowe klasyki ^^ Gratuluję ładnego wyniku :) Podobnie jak Miś, sporo się w to grywało kiedyś.


Też kiedyś grałem w pajonka. ;-)

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 12:18pm


Gz, lecisz po złoto! :+)
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 18 2025 12:21pm
Cg! :drool:



Też kiedyś grałem w pajonka. ;-)



Gz, lecisz po złoto! :+)


thanks :)

kurła jak wrócę z wakajek to sprawdzę, czy jest jakaś oficjalna wersja tej gry do bicia rekordów
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 01:44pm
Frecelek i Pająk Windowsowe klasyki ^^ Gratuluję ładnego wyniku :) Podobnie jak Miś, sporo się w to grywało kiedyś.


Nie grałem chyba w tego pająka. Tzn. nie mogę sobie przypomnieć, co to było.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll