Ale czemu rozróżniają disabled od banned? Bo to wygląda jakby chcieli ukryć fakt zbanowania konta przed opinią publiczną
Nie wiem majac banned normalnie sie zalogujesz tyle ze oprócz przeglądania kilku sekcji nic nie mozesz zrobić a przy disabled masz od razu info po wpisaniu hasla i nawet sie nie zalogujesz 😅