d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Inne Fora Php By Przemo
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 18 2025 06:56am
Jutro.


Kolego nie żartuj. Sprawdziłem i reset będzie gdzieś tak za miesiąc.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 18 2025 07:41am
minusem discorda jest brak indexowania w wyszukiwarkach, jeśli serwer padnie to wszystkie informacje razem z nim, a przynajmniej tak bym napisał gdyby mnie to gówno obchodziło, a obchodzi, dlatego tak napisałem :huh:
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 18 2025 10:45am
pm mojego drogiego kolege drogi kolego b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 12:06pm
Kolego nie żartuj. Sprawdziłem i reset będzie gdzieś tak za miesiąc.


Kogoś to jeszcze interesuje?
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 18 2025 02:28pm
Kogoś to jeszcze interesuje?


Ja nie grałem w diablo2 ale kiedyś jeszcze zagram.
Problem w tym że nie mam czasu na granie w kilka gier naraz :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 02:29pm
Ja nie grałem w diablo2 ale kiedyś jeszcze zagram.
Problem w tym że nie mam czasu na granie w kilka gier naraz :(


Skupiasz się na brawl stars :+)
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 18 2025 02:32pm
Skupiasz się na brawl stars :+)


Owszem, mam klub i gram w nim na sześciu kontach. Dzięki temu mam dużo zysków z eventów klubowych, no i zawsze nagrody też dostaje 6razy. Minusem jest że zajmuje to dużo czasu xd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 02:34pm
Owszem, mam klub i gram w nim na sześciu kontach. Dzięki temu mam dużo zysków z eventów klubowych, no i zawsze nagrody też dostaje 6razy. Minusem jest że zajmuje to dużo czasu xd


Nie chciałoby mi się w to grać na 6 kontach aż, wystarczy mi jedno acc :+) ale ja prawie w ogóle w to nie gram, mam ponad 8k pucharków i jakoś mi się odechciało.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 18 2025 03:48pm
Zchrystusem.pl
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 18 2025 04:35pm
minusem discorda jest brak indexowania w wyszukiwarkach, jeśli serwer padnie to wszystkie informacje razem z nim, a przynajmniej tak bym napisał gdyby mnie to gówno obchodziło, a obchodzi, dlatego tak napisałem :huh:


minusem discorda jest to ze kurwa dolaczasz do 50 serwerow i masz potem 50 serwerow ktorych nie czytasz ale nie wychodzisz bo co jak bedziesz potrzebowal za 8 miesiecy jakiegos linku do poba z gowna lub do filtra w poe lub moze czegos innego
no wiec do takich spolecznosci to gowno, np nie rozumiem ludzi co pisza na jakichs generalach gowno serwerow gdzie nawet nie jestes w stanie zapisac czyjegos cytatu w sygnaturze jsp i ktos za 8 lat moze to przeczytac

a do grania w gierki np i szkalowania mniejszosci w grupie znajomych spoko sprawa
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll