minusem discorda jest brak indexowania w wyszukiwarkach, jeśli serwer padnie to wszystkie informacje razem z nim, a przynajmniej tak bym napisał gdyby mnie to gówno obchodziło, a obchodzi, dlatego tak napisałem :huh:
minusem discorda jest to ze kurwa dolaczasz do 50 serwerow i masz potem 50 serwerow ktorych nie czytasz ale nie wychodzisz bo co jak bedziesz potrzebowal za 8 miesiecy jakiegos linku do poba z gowna lub do filtra w poe lub moze czegos innego
no wiec do takich spolecznosci to gowno, np nie rozumiem ludzi co pisza na jakichs generalach gowno serwerow gdzie nawet nie jestes w stanie zapisac czyjegos cytatu w sygnaturze jsp i ktos za 8 lat moze to przeczytac
a do grania w gierki np i szkalowania mniejszosci w grupie znajomych spoko sprawa