d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pqa
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 17 2025 11:27am
To chyba w tym wszystkim rozchodziło się o te jego reklamy.


yep yep yep
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 17 2025 11:33am
Qpa wróć tęsknię
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 17 2025 11:33am
To chyba w tym wszystkim rozchodziło się o te jego reklamy.


Przecież to były dobre tematy. Mi tam w niczym nie przeszkadzały. Przynajmniej było gdzie zaplusjedynkować.
Pamiętam jak w 2018-2020 roku podobny hejt oraz mowa nienawiści (!) była stosowana wobec użytkownika bo wstawiał filmiki z debilami w roli głównej z Białegostoku.
A jak użytkownik ów, stracił swojego maina, to minął rok może dwa i z połowa tych nienawistnych pokemonów sama zaczęła wstawiać te same filmy.

Taka sytuacja. <_<
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 17 2025 12:47pm
Nvm

This post was edited by arthurro on Aug 17 2025 12:47pm
Member
Posts: 20,832
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 17 2025 12:51pm


dwie jakieś losowe pizdy wylogowały pqa, no szkoda
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 17 2025 01:00pm


Smuteg :c
Nie kojarzyłem akcji z reklamami, ale samego usera już tak, raczej nie był jakimś amebiarzem.
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 17 2025 01:07pm
dwie jakieś losowe pizdy wylogowały pqa, no szkoda


No dość mocno niecieakwa sytuacja B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 17 2025 01:50pm
Ogólnie znałem Fjuba jeszcze z BN, potem graliśmy razem na AR, zawsze mi się wydawał w porządku, nigdy z nim nie miałem żadnego problemu.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 17 2025 02:39pm
Dawno nie było reklam na forum
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll