d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy Problemy Z Alkoholem
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 17 2025 11:09am
to przypierdol sobie połóweczke i zobacz czy rano będziesz się trząsł ;)


Jak się trzęsiesz to źle czy dobrze (alkoholik czy nie alkoholik)?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 17 2025 11:10am
to przypierdol sobie połóweczke i zobacz czy rano będziesz się trząsł ;)


Jakoś nie czuję takiej potrzeby.
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 17 2025 11:35am
Jak się trzęsiesz to źle czy dobrze (alkoholik czy nie alkoholik)?


jak się trzesiesz to trzeba wypić więcej a to już o krok ;)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 17 2025 11:37am
problem z alko zaczyna sie,jak jesteś najebany, a pojechałbys po więcej i nie możesz
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 17 2025 12:05pm
Masz ziomkow co nie pija?
Jak nie to albo pozbedziesz sie ziomkow alb OK bedziesz pil do smierci
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 17 2025 12:08pm
Nie czaję kompletnie fenomenu alkoholu sory.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 17 2025 12:37pm
Nie czaję kompletnie fenomenu alkoholu sory.


Ja sobie chyba alkoholem zastąpiłem zioło.
Masz ziomkow co nie pija?
Jak nie to albo pozbedziesz sie ziomkow alb OK bedziesz pil do smierci


Mam jednego ziomka, co nie piję, ani nie ćpa, bo był na rocznym odwyku i się naprawił. A tak, to same chlory i ćpuny i z większością już zerwałem kontakt. Pozostaje praca nad samym sobą.
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 17 2025 12:42pm
Ja sobie chyba alkoholem zastąpiłem zioło.


Mam jednego ziomka, co nie piję, ani nie ćpa, bo był na rocznym odwyku i się naprawił. A tak, to same chlory i ćpuny i z większością już zerwałem kontakt. Pozostaje praca nad samym sobą.


No to z deszczu pod rynnę bym rzekł.
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 17 2025 01:01pm
To zależy. Jeśli się jest podatnym na alkohol o te pół litra doprowadza do zgona- jest to problem
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 17 2025 01:16pm
Ja sobie chyba alkoholem zastąpiłem zioło.


Mam jednego ziomka, co nie piję, ani nie ćpa, bo był na rocznym odwyku i się naprawił. A tak, to same chlory i ćpuny i z większością już zerwałem kontakt. Pozostaje praca nad samym sobą.


No to pozostaje ci qlkoholizm i dziewczyny z wiusiaczkami
Go Back To Polska Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll