d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pan Nikodem
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 12:53pm
Zjadłem, nie spałem, oglądałem filmy różnorakie, ćwiczyłem biceps, a teraz spać nie mogę. ;/
Przed chwilą wróciłem ze sklepu z reklamówką pełną piw i myślałem, że umrzę po drodze. Ten upał jest morderczy.


Ile piwerek zakupiłeś?
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 15 2025 01:12pm
Ile piwerek zakupiłeś?


12 ;p
Wypiłem osiem, dziewiąte dopijam i czuję, że w końcu zaczyna mnie dopadać sen.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 01:16pm
12 ;p
Wypiłem osiem, dziewiąte dopijam i czuję, że w końcu zaczyna mnie dopadać sen.


Pośpisz sobie trochę :+)
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 01:41pm
12 ;p
Wypiłem osiem, dziewiąte dopijam i czuję, że w końcu zaczyna mnie dopadać sen.


Zajeb z 5 wiader to usniesz 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 01:43pm
Zajeb z 5 wiader to usniesz 😅


Nigdy nie lubiłem wiaderek, nie odpowiadała mi ta forma palenia.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 16 2025 05:23am
Nigdy nie lubiłem wiaderek, nie odpowiadała mi ta forma palenia.


This.
Ja to sekcja fifkowa ewentualnie jointowa.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 06:11am
This.
Ja to sekcja fifkowa ewentualnie jointowa.


Ja to bongo lubiłem.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 16 2025 06:25am
Ja to bongo lubiłem.


Bongo może z kilkanaście razy w życiu paliłem. W sumie fajna sprawa, lecz i tak wolę fifacza-fafnirzacza. :love:
1. fifka
2. joint
3. bongo
4. wiaderko

... tak wygląda moja topka. Nigdy nie jadłem czekolady, ciasteczek, a słyszałem, że potrafią zdziałać dużo. ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 06:28am
Bongo może z kilkanaście razy w życiu paliłem. W sumie fajna sprawa, lecz i tak wolę fifacza-fafnirzacza. :love:
1. fifka
2. joint
3. bongo
4. wiaderko

... tak wygląda moja topka. Nigdy nie jadłem czekolady, ciasteczek, a słyszałem, że potrafią zdziałać dużo. ;)


Bardziej niż z fifki, to już wolałem z żarówki palić :+) a ciasteczko raz mi na nieświadomce dał kumpel, to już było wtedy, jak nie paliłem, wkręcił mnie, że to siostra zrobiła, a po kilku minutach się okazało, że wcale tak nie było :rolleyes:
Member
Posts: 30,742
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 16 2025 09:53am
Bardziej niż z fifki, to już wolałem z żarówki palić :+) a ciasteczko raz mi na nieświadomce dał kumpel, to już było wtedy, jak nie paliłem, wkręcił mnie, że to siostra zrobiła, a po kilku minutach się okazało, że wcale tak nie było :rolleyes:


jak z żarówki ? :unsure:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll