Ja tylko pasjans i saper B)
Pasjansik często był grany, a sapera nigdy nie lubiłem.
W jakie inne gry jeszcze grasz, Sim? Ja aktualnie w nic :x
POWOLI przechodzę Mafię III, często sobie postrzelam w cs2 i od czasu do czasu scbw odpalę meczyka, albo jakiegoś fajnego umsa przed spaniem i to chyba tyle.
Mam parę zaczętych, ale nichuja nie mogę przysiąść i dokończyć: RDR2, GTA5, Cloudpunk, Batman Arkham Origins.
aaaa wchuj w szachy gram, na bulletcie 2+1 wbijam teraz elo.
kiedys niewiele mi brakowalo do rekordu swiata, jak jako malolat trafilem do londynu i okazalo sie ze na lozku na ktorym mam spac byly pluskwy, cala noc gralem i wykrecilem chyba 38s
38? the fuck
sztos wynik
grałeś w balatro aka zbalatrowane tro?
Nigdy o tym nie słyszałem, ale właśnie sprawdziłem i dodałem do listy życzeń, może niebawem jakaś promka tego będzie to zakupię, t4i.
:mellow:
Idź swoje boskie ankiety rób nieudaczniku.