d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Free Cell
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 15 2025 04:38am
Mój rekord



Lubię pyknąć, relaxuje mnie.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 15 2025 04:43am
Ja tylko pasjans i saper B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 04:44am
W jakie inne gry jeszcze grasz, Sim? Ja aktualnie w nic :x
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 15 2025 07:09am
Mój rekord

https://i.imgur.com/uokJnkb.png

Lubię pyknąć, relaxuje mnie.


kiedys niewiele mi brakowalo do rekordu swiata, jak jako malolat trafilem do londynu i okazalo sie ze na lozku na ktorym mam spac byly pluskwy, cala noc gralem i wykrecilem chyba 38s
Member
Posts: 19,528
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Aug 15 2025 07:13am
grałeś w balatro aka zbalatrowane tro?
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 15 2025 07:34am
:mellow:
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 15 2025 07:46am
Ja tylko pasjans i saper B)


Pasjansik często był grany, a sapera nigdy nie lubiłem.

W jakie inne gry jeszcze grasz, Sim? Ja aktualnie w nic :x


POWOLI przechodzę Mafię III, często sobie postrzelam w cs2 i od czasu do czasu scbw odpalę meczyka, albo jakiegoś fajnego umsa przed spaniem i to chyba tyle.
Mam parę zaczętych, ale nichuja nie mogę przysiąść i dokończyć: RDR2, GTA5, Cloudpunk, Batman Arkham Origins.

aaaa wchuj w szachy gram, na bulletcie 2+1 wbijam teraz elo.

kiedys niewiele mi brakowalo do rekordu swiata, jak jako malolat trafilem do londynu i okazalo sie ze na lozku na ktorym mam spac byly pluskwy, cala noc gralem i wykrecilem chyba 38s


38? the fuck
sztos wynik

grałeś w balatro aka zbalatrowane tro?


Nigdy o tym nie słyszałem, ale właśnie sprawdziłem i dodałem do listy życzeń, może niebawem jakaś promka tego będzie to zakupię, t4i.

:mellow:


Idź swoje boskie ankiety rób nieudaczniku.
Member
Posts: 19,528
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Aug 15 2025 08:25am
Pasjansik często był grany, a sapera nigdy nie lubiłem.



POWOLI przechodzę Mafię III, często sobie postrzelam w cs2 i od czasu do czasu scbw odpalę meczyka, albo jakiegoś fajnego umsa przed spaniem i to chyba tyle.
Mam parę zaczętych, ale nichuja nie mogę przysiąść i dokończyć: RDR2, GTA5, Cloudpunk, Batman Arkham Origins.

aaaa wchuj w szachy gram, na bulletcie 2+1 wbijam teraz elo.



38? the fuck
sztos wynik



Nigdy o tym nie słyszałem, ale właśnie sprawdziłem i dodałem do listy życzeń, może niebawem jakaś promka tego będzie to zakupię, t4i.



Idź swoje boskie ankiety rób nieudaczniku.


zdajesz sobie sprawę że gier nie trzeba kupować i można je po prostu ściągnąć jak majteczki nagiej jolki?
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 15 2025 08:31am
zdajesz sobie sprawę że gier nie trzeba kupować i można je po prostu ściągnąć jak majteczki nagiej jolki?


Lubię powiększać swoją bibliotekę steam.
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 15 2025 09:29am
Z takich gierek to saper here
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll