d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dziś Jest święto
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 12:19am
I jest sklep zamknięty, fak.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 12:26am
Żabki otwarte 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 12:27am
Żabki otwarte 😋


Do żabki mam za daleko :( jakoś nie chcę mi się rowerem jechać na pętlę.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 12:30am
Do żabki mam za daleko :( jakoś nie chcę mi się rowerem jechać na pętlę.


To se busem podjedz 😅 co do roweru to dopije kawę i idę zobaczyć co z przednim kolem bo trochę lata na boki muszę zobaczyć czy lozyska do wymiany czy wystarczy podokrecac środek 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 12:38am
To se busem podjedz 😅 co do roweru to dopije kawę i idę zobaczyć co z przednim kolem bo trochę lata na boki muszę zobaczyć czy lozyska do wymiany czy wystarczy podokrecac środek 👀


Busy ode mnie nie jeżdżą w tamtą stronę i muszę mieć jak wrócić z powrotem. Porobili teraz argosy i one jeżdżą zamiast MZK i jadą trasą na miasto od razu, a pętla jest na obrzeżach. Jeździłeś już tym nowym rowerem? Ja muszę w swoich (mam dwa) podpompować koła.

This post was edited by fafnirek on Aug 15 2025 12:38am
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 12:45am
Busy ode mnie nie jeżdżą w tamtą stronę i muszę mieć jak wrócić z powrotem. Porobili teraz argosy i one jeżdżą zamiast MZK i jeżdżą trasą na miasto od razu, a pętla jest na obrzeżach. Jeździłeś już tym nowym rowerem? Ja muszę w swoich (mam dwa) podpompować koła.


U mnie porobili busy z M przed cyfra i jeżdżą nawet na zadupia w niedzielę co godzinę przez całą dobę 😅 rowerem jezdzilem, dokupiłem wszystkie graty typu licznik, lampki, sakwę narożna, uchwyt na telefon, uchwyt na bidon, pompkę, nowe gripy jeszcze ino zostało te przednie koło zobaczyć bo przerzutki sobie sam ogarnąłem

W sumie na graty do tego roweru wydałem już więcej niż na rower ale chuj tam przynajmniej będzie na lata 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 12:47am
U mnie porobili busy z M przed cyfra i jeżdżą nawet na zadupia w niedzielę co godzinę przez całą dobę 😅 rowerem jezdzilem, dokupiłem wszystkie graty typu licznik, lampki, sakwę narożna, uchwyt na telefon, uchwyt na bidon, pompkę, nowe gripy jeszcze ino zostało te przednie koło zobaczyć bo przerzutki sobie sam ogarnąłem

W sumie na graty do tego roweru wydałem już więcej niż na rower ale chuj tam przynajmniej będzie na lata 😅


U mnie nie jeżdżą tak często. Ja o swoje rowery dbam, już mi cztery zajebali, więc na te dwa uważam.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 12:48am
U mnie nie jeżdżą tak często. Ja o swoje rowery dbam, już mi cztery zajebali, więc na te dwa uważam.


Mi jeden jak mieszkałem w Chorzowie ale mieszkałem w takiej dzielnicy ze mnie to nie dziwi 😂 teraz trzymam w garażu z autem to może nikt nie zajebie no chyba ze gdzieś w plenerze 😅

This post was edited by Mis_nom on Aug 15 2025 12:49am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 12:52am
Mi jeden wielki Chorzowie ale mieszkałem w takiej dzielnicy ze mnie to nie dziwi 😂 teraz trzymam w garażu z autem to może nikt nie zajebie no chyba ze gdzieś w plenerze 😅


Ja kiedyś jak naćpany chodziłem, to zostawiałem za każdym razem rower przy pętli, za budynkiem na przeciwko przystanku, każdy tak robił, tylko nie każdy tracił tam rower. Tak mi trzy znikły.
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll