Busy ode mnie nie jeżdżą w tamtą stronę i muszę mieć jak wrócić z powrotem. Porobili teraz argosy i one jeżdżą zamiast MZK i jeżdżą trasą na miasto od razu, a pętla jest na obrzeżach. Jeździłeś już tym nowym rowerem? Ja muszę w swoich (mam dwa) podpompować koła.
U mnie porobili busy z M przed cyfra i jeżdżą nawet na zadupia w niedzielę co godzinę przez całą dobę 😅 rowerem jezdzilem, dokupiłem wszystkie graty typu licznik, lampki, sakwę narożna, uchwyt na telefon, uchwyt na bidon, pompkę, nowe gripy jeszcze ino zostało te przednie koło zobaczyć bo przerzutki sobie sam ogarnąłem
W sumie na graty do tego roweru wydałem już więcej niż na rower ale chuj tam przynajmniej będzie na lata 😅