To wiem misiek ale na to przyjdzie czas hehe
Btw ja tam będę bo będzie koncert jakiegoś rudego kogoś ale ja nie idę i mam wolne i tak wpadłem na pomysł, że może jakieś piwko
Tag
To powodzenia, sam nie pamiętam, który to był z Wrocławia, któryś na pewno.