☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Czy Polac You To Dresiarze
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 76
Replies: 11
Track Topic
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#1
Aug 14 2025 06:39am
W sumie wyzsze warstwy spoleczne stad pouciekaly albo przed wojna albo komuvchami in zostaly same parobki i resortowi aparatkowicze oraz ich dziatwa czyli rzadzacy🤔
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2
Aug 14 2025 06:40am
Miałeś kupić sygnaturkę.
kondes
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#3
Aug 14 2025 07:12am
Parobek parobkowi nie równy
cbx1992
Member
Posts: 30,815
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4
Aug 14 2025 08:21am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 02:40pm
)
Miałeś kupić sygnaturkę.
this
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#5
Aug 14 2025 09:41am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 02:40pm
)
Miałeś kupić sygnaturkę.
Nie zabralem sie za to jeszcze mam kilka pomyslow i musze sie zdecydowac
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#6
Aug 14 2025 10:20am
Quote (
enemy_matka_ojciec @ Aug 14 2025 05:41pm
)
Nie zabralem sie za to jeszcze mam kilka pomyslow i musze sie zdecydowac :baby:
Wrzuć tutaj te pomysły, doradzimy.
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#7
Aug 14 2025 01:08pm
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 06:20pm
)
Wrzuć tutaj te pomysły, doradzimy.
Myslalem "bo zupabyla za slona" itp z racji mojej ksywki albo cos szokujacego ale nadal mysle
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#8
Aug 14 2025 01:09pm
Quote (
enemy_matka_ojciec @ Aug 14 2025 09:08pm
)
Myslalem "bo zupabyla za slona" itp z racji mojej ksywki albo cos szokujacego ale nadal mysle
Masz ksywkę "Słony"?
firstmurloc
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#9
Aug 14 2025 01:26pm
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 09:09pm
)
Masz ksywkę "Słony"? :angel:
stary zajebal matce bo przesolila zupe, tak ktos moglby stwierdzic, po nicku enemy matka ojciec
firstmurloc
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#10
Aug 14 2025 01:27pm
ja polecam sygnaturke najlepiej z jakas seksowna kobieta a jeszcze lepiej rysowana no i wtedy nadajesz sie na forumowicza rangi incel deluxe
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact