d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev19899100101102273Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:02am
Nie śpię, pospałem sobie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 01:03pm
Ciekawe, o której położę się spać.
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 01:04pm
Ciekawe, o której położę się spać.


ja odpalam Wagona i się kładę. pochrupię popcorn i zasnę a jak wstanę w nocy to zajrzę czy jesteś i clicker heroes ustawię ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 01:07pm
ja odpalam Wagona i się kładę. pochrupię popcorn i zasnę a jak wstanę w nocy to zajrzę czy jesteś i clicker heroes ustawię ;)


Jakiego wagona? :o fajki?

This post was edited by fafnirek on Aug 14 2025 01:07pm
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 01:10pm
Jakiego wagona? :o fajki?


taki streamer na Youtube. oglądam go przed snem bo dobrze nawija i ogólnie w porządku jest. dzis gra w moda do Gothiczka :) fajek juz praktycznie nie mam . jutro coś pomyślę bo jak picie jeszcze potrafię kontrolować jako tako to bez szlugi do kawy sobie nie wyobrazam :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 01:12pm
taki streamer na Youtube. oglądam go przed snem bo dobrze nawija i ogólnie w porządku jest. dzis gra w moda do Gothiczka :) fajek juz praktycznie nie mam . jutro coś pomyślę bo jak picie jeszcze potrafię kontrolować jako tako to bez szlugi do kawy sobie nie wyobrazam :rolleyes:


Ja tam nie oglądam streamów, nigdy mnie to nie pasjonowało i nie ciągnęło mnie do tego. Brachol dużo tego ogląda, chyba więcej temu czasu poświęca niż granie w gierki. No bez szlugów jest ciężko, nie zanosi się, żebym w najbliższym czasie rzucił. Chociaż może kiedyś to nastąpi i będę sobie bez tego żył, tak jak bez zioła.
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 01:16pm
Ja tam nie oglądam streamów, nigdy mnie to nie pasjonowało i nie ciągnęło mnie do tego. Brachol dużo tego ogląda, chyba więcej temu czasu poświęca niż granie w gierki. No bez szlugów jest ciężko, nie zanosi się, żebym w najbliższym czasie rzucił. Chociaż może kiedyś to nastąpi i będę sobie bez tego żył, tak jak bez zioła.


ja bym sobie przypalił i pograł w jakąś fajną gierkę :) lepszy feeling :D dobra ja się kładę i afk....wbije pózniej sprawdzić czy się dobrze sprawujesz i wbijasz posty -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 01:18pm
ja bym sobie przypalił i pograł w jakąś fajną gierkę :) lepszy feeling :D dobra ja się kładę i afk....wbije pózniej sprawdzić czy się dobrze sprawujesz i wbijasz posty -_-


Szybko się kładziesz spać, ja bym tak nie mógł.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:25pm
Zaraz idę się położyć.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 14 2025 03:53pm
Zaraz idę się położyć.


Kurwa, a ja wypiłem dwie mocne, czyli czarne tatry i już mnie nosi. ;/
BTW, 1000 post należy do mnie. ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev19899100101102273Next
Add Reply New Topic New Poll