d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Baldurs Gate 2
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 14 2025 09:45am
Znacie lubicie? Gram se ostatnio na telefonie i mam frajde B)
Moj team to
Ja berserker
Jaheira moja dupa
Anomem pedal ale nim nie gralem jeszcze
Edwin czarodziej z autyzmem
zamierzam jeszcze haerdalisa dolaczyc bo ma duzo opcji dialogowych
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 09:47am
gram od 2 lat w bg 3 i jeszcze nie ukończyłem co nie znaczy ze gra jest zła. jest wyjebista. 1 i 2 przeszedłem za guwniaka i teraz są zbyt archaiczne dla mnie
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 14 2025 10:04am
nie za b bardzo lubie systemu dnd, ogólnie im dalej w las tym gorzej 5e to jest tragedia dla ludzi na poziomie kredensa, aż dziwie się ze tam rzucać trzeba, gra jest ogólnie dobra tylko system mi nie pasuje
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 10:16am
Przeszedłem to ze 2 razy, na najtrudniejszym poziomie trudności. Ostatnio grałem bardką na długi miecz i katanę, wybrałem jej zły charakter i miała w teamie edwina, korgana i viconie.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 14 2025 10:18am
gram od 2 lat w bg 3 i jeszcze nie ukończyłem co nie znaczy ze gra jest zła. jest wyjebista. 1 i 2 przeszedłem za guwniaka i teraz są zbyt archaiczne dla mnie


Cuck.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 10:42am
Ogólnie, to jedna z moich ulubionych gierek. Dodatku nie przeszedłem.

This post was edited by fafnirek on Aug 14 2025 10:42am
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 11:00am
Ogólnie, to jedna z moich ulubionych gierek. Dodatku nie przeszedłem.


trójka tez by Ci się spodobała. mnogość opcji jakie mozna tam wykrecić powala ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 11:03am
trójka tez by Ci się spodobała. mnogość opcji jakie mozna tam wykrecić powala ^_^


Bez komputera to se mogę <_<
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 11:06am
Bez komputera to se mogę <_<


we wrześniu kończy mi się renta. składam papiery i jak dostane znowu na 3 lata to biorę nowego kompa na raty albo rozmyślam jeszcze nad konsolą ale gry drogie a na PC to wiesz...stronka i po 30 min masz za darmo gierkę :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 11:14am
we wrześniu kończy mi się renta. składam papiery i jak dostane znowu na 3 lata to biorę nowego kompa na raty albo rozmyślam jeszcze nad konsolą ale gry drogie a na PC to wiesz...stronka i po 30 min masz za darmo gierkę :D


Żałuję, że swojego oddałem za frajer -_-
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll