☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Baldurs Gate 2
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 105
Replies: 14
Track Topic
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#1
Aug 14 2025 09:45am
Znacie lubicie? Gram se ostatnio na telefonie i mam frajde
Moj team to
Ja berserker
Jaheira moja dupa
Anomem pedal ale nim nie gralem jeszcze
Edwin czarodziej z autyzmem
zamierzam jeszcze haerdalisa dolaczyc bo ma duzo opcji dialogowych
cbx1992
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#2
Aug 14 2025 09:47am
gram od 2 lat w bg 3 i jeszcze nie ukończyłem co nie znaczy ze gra jest zła. jest wyjebista. 1 i 2 przeszedłem za guwniaka i teraz są zbyt archaiczne dla mnie
RedGentooHat
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold
:
95.00
Warn: 50%
#3
Aug 14 2025 10:04am
nie za b bardzo lubie systemu dnd, ogólnie im dalej w las tym gorzej 5e to jest tragedia dla ludzi na poziomie kredensa, aż dziwie się ze tam rzucać trzeba, gra jest ogólnie dobra tylko system mi nie pasuje
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4
Aug 14 2025 10:16am
Przeszedłem to ze 2 razy, na najtrudniejszym poziomie trudności. Ostatnio grałem bardką na długi miecz i katanę, wybrałem jej zły charakter i miała w teamie edwina, korgana i viconie.
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#5
Aug 14 2025 10:18am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 05:47pm
)
gram od 2 lat w bg 3 i jeszcze nie ukończyłem co nie znaczy ze gra jest zła. jest wyjebista. 1 i 2 przeszedłem za guwniaka i teraz są zbyt archaiczne dla mnie
Cuck.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#6
Aug 14 2025 10:42am
Ogólnie, to jedna z moich ulubionych gierek. Dodatku nie przeszedłem.
This post was edited by fafnirek on Aug 14 2025 10:42am
cbx1992
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#7
Aug 14 2025 11:00am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 06:42pm
)
Ogólnie, to jedna z moich ulubionych gierek. Dodatku nie przeszedłem.
trójka tez by Ci się spodobała. mnogość opcji jakie mozna tam wykrecić powala
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#8
Aug 14 2025 11:03am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 07:00pm
)
trójka tez by Ci się spodobała. mnogość opcji jakie mozna tam wykrecić powala ^_^
Bez komputera to se mogę
cbx1992
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#9
Aug 14 2025 11:06am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 07:03pm
)
Bez komputera to se mogę <_<
we wrześniu kończy mi się renta. składam papiery i jak dostane znowu na 3 lata to biorę nowego kompa na raty albo rozmyślam jeszcze nad konsolą ale gry drogie a na PC to wiesz...stronka i po 30 min masz za darmo gierkę
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#10
Aug 14 2025 11:14am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 07:06pm
)
we wrześniu kończy mi się renta. składam papiery i jak dostane znowu na 3 lata to biorę nowego kompa na raty albo rozmyślam jeszcze nad konsolą ale gry drogie a na PC to wiesz...stronka i po 30 min masz za darmo gierkę :D
Żałuję, że swojego oddałem za frajer
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact