d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czekam Na ściągnięcie Warna
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,816
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 10:22am
Wstaję co chwilę na papierosa.


ja mam problem bo siostrze nie udało się dziś kupić tytoniu i resztki mi zostały a jutro święto i będę musiał chyba Polskie kupować do poniedziałku...od kiedy kupuje tytoń to szkoda mi ponad 2 dychy na Polskie. to tak średnio jak spać nie można :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 10:24am
ja mam problem bo siostrze nie udało się dziś kupić tytoniu i resztki mi zostały a jutro święto i będę musiał chyba Polskie kupować do poniedziałku...od kiedy kupuje tytoń to szkoda mi ponad 2 dychy na Polskie. to tak średnio jak spać nie można :mellow:


Są tego różne przyczyny. Mi też szkoda pieniędzy na fajki, tytoń to jednak tytoń, dokupić se dużą paczkę gilz i heja, na miesiąc jest.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll