ja mam problem bo siostrze nie udało się dziś kupić tytoniu i resztki mi zostały a jutro święto i będę musiał chyba Polskie kupować do poniedziałku...od kiedy kupuje tytoń to szkoda mi ponad 2 dychy na Polskie. to tak średnio jak spać nie można :mellow:
Są tego różne przyczyny. Mi też szkoda pieniędzy na fajki, tytoń to jednak tytoń, dokupić se dużą paczkę gilz i heja, na miesiąc jest.