☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Czy
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 139
Replies: 29
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#21
Aug 14 2025 03:41am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 11:40am
)
to ich ulubiony trunek? B) chyba się w jednego zmieniam :(
No takie najczęściej pili i traktowałem ich z szacunkiem, więc oni również byli dla mnie mili.
cbx1992
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#22
Aug 14 2025 03:43am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 11:41am
)
No takie najczęściej pili i traktowałem ich z szacunkiem, więc oni również byli dla mnie mili.
czy nadal będziesz się ze mną kolegował?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#23
Aug 14 2025 03:43am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 11:43am
)
czy nadal będziesz się ze mną kolegował? :mellow:
Nie widzę żadnych przeszkód :+)
cbx1992
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#24
Aug 14 2025 03:53am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 11:43am
)
Nie widzę żadnych przeszkód :+)
napiłem się desperadosami z promocji
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#25
Aug 14 2025 03:54am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 11:53am
)
napiłem się desperadosami z promocji :(
Ja ostatnim razem piłem pod koniec tamtego miesiąca. Cieszy mnie to.
cbx1992
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#26
Aug 14 2025 04:13am
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 11:54am
)
Ja ostatnim razem piłem pod koniec tamtego miesiąca. Cieszy mnie to.
przytul mnie proszę
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#27
Aug 14 2025 04:15am
Quote (
cbx1992 @ Aug 14 2025 12:13pm
)
przytul mnie proszę :(
No co Ty
firstmurloc
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#28
Aug 14 2025 04:21am
krotkie spodenki to moja zbroja do chodzenia po domu i wyczynowego nolifienia w kompa, ale dresy też git
Unknown-X
Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#29
Aug 14 2025 04:44am
na razie krótkie spodnie, w sezonie zimowym dresiwo. Najbardziej lubię under armourki
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#30
Aug 14 2025 04:22pm
Quote (
Unknown-X @ Aug 14 2025 12:44pm
)
na razie krótkie spodnie, w sezonie zimowym dresiwo. Najbardziej lubię under armourki
Ja z dresów, to lubiłem everlasty, teraz już takich nie noszę.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact