d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:41am
to ich ulubiony trunek? B) chyba się w jednego zmieniam :(


No takie najczęściej pili i traktowałem ich z szacunkiem, więc oni również byli dla mnie mili.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 03:43am
No takie najczęściej pili i traktowałem ich z szacunkiem, więc oni również byli dla mnie mili.


czy nadal będziesz się ze mną kolegował? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:43am
czy nadal będziesz się ze mną kolegował? :mellow:


Nie widzę żadnych przeszkód :+)
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 03:53am
Nie widzę żadnych przeszkód :+)


napiłem się desperadosami z promocji :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:54am
napiłem się desperadosami z promocji :(


Ja ostatnim razem piłem pod koniec tamtego miesiąca. Cieszy mnie to.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 04:13am
Ja ostatnim razem piłem pod koniec tamtego miesiąca. Cieszy mnie to.


przytul mnie proszę :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 04:15am
przytul mnie proszę :(


No co Ty :(
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 14 2025 04:21am
krotkie spodenki to moja zbroja do chodzenia po domu i wyczynowego nolifienia w kompa, ale dresy też git

Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 14 2025 04:44am
na razie krótkie spodnie, w sezonie zimowym dresiwo. Najbardziej lubię under armourki
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 04:22pm
na razie krótkie spodnie, w sezonie zimowym dresiwo. Najbardziej lubię under armourki


Ja z dresów, to lubiłem everlasty, teraz już takich nie noszę.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll