d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 13 2025 10:02pm
Nope wole krotkie spodenki i koszulke


This, w lecie topless
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:14am
Ja tam wszędzie chodzę w dresach.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 03:23am
Ja tam wszędzie chodzę w dresach.


blokers :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:29am
blokers :mellow:


Tak mi najwygodniej i chociaż mam z 10 par jeansów, to wolę dresy. Jeansy to na święta, albo w gości.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 03:29am
Tak mi najwygodniej i chociaż mam z 10 par jeansów, to wolę dresy. Jeansy to na święta, albo w gości.


pobiłeś kiedyś menela? B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:30am
pobiłeś kiedyś menela? B)


Ja z menelami dobrze żyłem kiedyś.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 03:35am
Ja z menelami dobrze żyłem kiedyś.


co znaczy kiedyś?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:36am
co znaczy kiedyś?


Jak pracowałem w żabce, to dużo menelów przychodziło do mnie po rompery.
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 14 2025 03:37am
Tylko i wyłącznie gdy temperatura przekracza 30 kresek.

This post was edited by arthurro on Aug 14 2025 03:37am
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 14 2025 03:40am
Jak pracowałem w żabce, to dużo menelów przychodziło do mnie po rompery.


to ich ulubiony trunek? B) chyba się w jednego zmieniam :(
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll