☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Moje Ostatnie Odkrycie
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 80
Replies: 11
Track Topic
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#1
Aug 13 2025 11:55am
Jestem wielkim fanem snickersa, ale na pewien czas ten oto twór wskakuje na pierwsze miejsce.
Polecam,
Bob Malkovich
cbx1992
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#2
Aug 13 2025 12:30pm
zaopatruje się w nie w lidlu. są zajebiste mimo okropnej cukrzycy
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#3
Aug 13 2025 12:40pm
Quote (
cbx1992 @ 13 Aug 2025 20:30
)
zaopatruje się w nie w lidlu. są zajebiste mimo okropnej cukrzycy B)
Baton bez cukrzycy?
No ale są naprawdę dobre, konsystencja i smak top notch.
kondes
Member
Posts: 34,163
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#4
Aug 13 2025 12:56pm
To prawda ta czekolada robi robotę
cbx1992
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#5
Aug 13 2025 12:58pm
Quote (
SimSimSalabim @ Aug 13 2025 08:40pm
)
Baton bez cukrzycy?
No ale są naprawdę dobre, konsystencja i smak top notch.
chodziło mi o to że mam cukrzycę a i tak je wpierdalam
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#6
Aug 13 2025 01:12pm
Quote (
cbx1992 @ 13 Aug 2025 20:58
)
chodziło mi o to że mam cukrzycę a i tak je wpierdalam ;)
aaaa okok, to przypał :X
Quote (
kondes @ 13 Aug 2025 20:56
)
To prawda ta czekolada robi robotę :drool:
Tak, smaczne gówno im wyszło.
This post was edited by SimSimSalabim on Aug 13 2025 01:12pm
hef
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#7
Aug 13 2025 01:26pm
Nie widziałem tego nigdy w sklepie, ale wygląda spoko
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#8
Aug 13 2025 01:35pm
Quote (
hef @ 13 Aug 2025 21:26
)
Nie widziałem tego nigdy w sklepie, ale wygląda spoko
Ale ten wypust słodyczy 'dare' kojarzysz?
hef
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#9
Aug 13 2025 01:48pm
Quote (
SimSimSalabim @ 13 Aug 2025 21:35
)
Ale ten wypust słodyczy 'dare' kojarzysz?
Nope
Ironfister
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold
:
12,059.17
#10
Aug 13 2025 02:14pm
Quote (
cbx1992 @ 13 Aug 2025 20:58
)
chodziło mi o to że mam cukrzycę a i tak je wpierdalam ;)
Od dawna masz to dziadostwo? Od nadmiaru kilogramów Ci się zrobiło?
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact