☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Tworze Liste Nazwisk Uzytkwoników Polonishela
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 522
Replies: 52
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#21
Aug 12 2025 01:02pm
O 3, to się śpi.
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#22
Aug 12 2025 02:22pm
Quote (
firstmurloc @ Aug 12 2025 06:57pm
)
ten bełkot nie ma nic wspólnego z polskimi nazwiskami :mellow:
np zamiast robert lewandowski by sie mial nazywac robert pozerinho ronaldinho i wtedy by ludzie mysleli ze to ronaldinho a nie robercik polak
wyzwisk miało być
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#23
Aug 12 2025 02:58pm
Quote (
FUSIK_PUSIK3000 @ Aug 12 2025 10:22pm
)
wyzwisk miało być :mellow:
kto wyzywa tak sie sam nazywa
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#24
Aug 12 2025 05:54pm
11. firstmurloc - pierwszy_kurtok
12. pozdrawiam = tutaj nie mam pomysłu = nie powiem panu ja czytam ksiazki takich bardziej znanych aktorów = bezbek powie niepozdrawiam (icant)
This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Aug 12 2025 05:54pm
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#25
Aug 12 2025 05:58pm
majonez = nezik / neziunia to takie slabsze bo na siłe próbuje cos wymyslic (hasztag bezbek łonabi)
mis_nom = mis_srom
muki = wącha wiadomo co (gówno)
This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Aug 12 2025 05:59pm
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#26
Aug 12 2025 06:00pm
Quote (
FUSIK_PUSIK3000 @ Aug 13 2025 01:58am
)
majonez = nezik / neziunia to takie slabsze bo na siłe próbuje cos wymyslic (hasztag bezbek łonabi)
mis_nom = mis_srom
muki = wącha wiadomo co (gówno)
Czemu ty nie śpisz?
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#27
Aug 12 2025 06:01pm
Quote (
fafnirek @ Aug 13 2025 02:00am
)
Czemu ty nie śpisz?
chodze spac około 3:30, a ty?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#28
Aug 12 2025 06:02pm
Quote (
FUSIK_PUSIK3000 @ Aug 13 2025 02:01am
)
chodze spac około 3:30, a ty?
Czasami i o 4
hef
Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#29
Aug 12 2025 11:08pm
Hef = heft
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#30
Aug 13 2025 08:11am
13. hef = hatfu
dobre
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact