d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto Rano Wstaje
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 11 2025 02:09am
Temu Pan Bóg daje.
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 11 2025 02:17am
Temu Pan Bóg daje.


ja wstałem rano i dostałem w pracy nic nie robienie, nudzę sie, zjadlem wszystkie kanapki z nudów, trochę posłuchałem muzyki i teraz czekam aż mi ktoś poleci ciekawy podcast bo do 19 duuuuzo czasu ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 11 2025 02:22am
ja wstałem rano i dostałem w pracy nic nie robienie, nudzę sie, zjadlem wszystkie kanapki z nudów, trochę posłuchałem muzyki i teraz czekam aż mi ktoś poleci ciekawy podcast bo do 19 duuuuzo czasu ;)


Nic nie robisz w pracy? Fajnie.
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 11 2025 02:24am
Nic nie robisz w pracy? Fajnie.


noo inna mentalność w skandynawii, w Polsce 600t dźwig jak by stał i ktos by musiał za to płacić jest zupełna abstrakcja, a tutaj kilka tygodni potrafię nic nie robić, potem ze 3 rzuty i znowu nic :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 11 2025 02:26am
noo inna mentalność w skandynawii, w Polsce 600t dźwig jak by stał i ktos by musiał za to płacić jest zupełna abstrakcja, a tutaj kilka tygodni potrafię nic nie robić, potem ze 3 rzuty i znowu nic :P


No tylko jak się nudzisz, to też niedobrze :P
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 11 2025 02:29am
No tylko jak się nudzisz, to też niedobrze :P


czas zdecydowanie wolniej płynie jak nie ma nic do roboty... książkę wziąłem moze sobie poczytam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 11 2025 02:30am
czas zdecydowanie wolniej płynie jak nie ma nic do roboty... książkę wziąłem moze sobie poczytam


A co czytasz?
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 11 2025 02:33am
A co czytasz?


ogólnie lubie fantastykę, książki Pilipiuka, ale tym razem, o tym, ze musze wziac coś do poczytania przypomniałem sobie w drodze na lotnisko, i tata który mnie zawoził poratował mnie tym co akurat mial w samochodzie, kryminał Śleboda
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 11 2025 02:36am
ogólnie lubie fantastykę, książki Pilipiuka, ale tym razem, o tym, ze musze wziac coś do poczytania przypomniałem sobie w drodze na lotnisko, i tata który mnie zawoził poratował mnie tym co akurat mial w samochodzie, kryminał Śleboda


Ja wszystkie swoje książki oddałem do antykwariatu, jak przeczytam raz, to nie widzę dla nich więcej żadnego użytku, raczej ich nie kolekcjonuję. Ostatnio co coś czytałem, to było z Mroza.
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 11 2025 02:38am
zona z jakiegoś niewyjaśnionego powodu kupuje wszystkie książki tego gościa ale jakoś nie miałem jeszcze okazji nic czytać od niego.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll