d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Spoko Serial
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,400
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 7 2025 09:46am
The Boys jest spoko
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 7 2025 10:46am
Czarna lista
Impersonalni
banshee

I kilka innych 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 06:33pm
Ponoć ma być nowy sezon trailer park boys.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2025 05:10pm
Ja oglądam Babilon Berlin i wciągnął mnie ten serial mocno. Cztery pierwsze odcinki w jeden wieczór obejrzałem. :)


Slyszalem ze to jest spoko bo malo jest o tej epoce w tym konkretnym miejscu ale co mnie zastanawia zanim dopale:
Czy sa czarni i inni nieporzadani
Czy jest duzo lewicowej propagandy
Dewianci homo? Zydowska narracja?
Jak bardzo poza tym jest okuratny historycznie? Kostiumy chociaz daja rade?
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 9 2025 12:02am
Widziałem ostatnio Arcane league of legends na netflix
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 9 2025 12:44am
American Pie
Member
Posts: 35,058
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 9 2025 05:47am
Klan
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 9 2025 12:58pm
Widziałem ostatnio Arcane league of legends na netflix


Yoooooooo przepiekna Jinx siadaj mi na japie :baby:
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 9 2025 02:08pm
Przyczepowy park chłopaki, nawet nowy sezon ma być
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 9 2025 05:33pm
Przyczepowy park chłopaki, nawet nowy sezon ma być


No sezon <zygi>
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll