d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupiłem Piwo 0
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 9 2025 01:13am
Zerówki ponoć chujowe są, jak już ktoś to pije to zazwyczaj smakowe
Member
Posts: 30,801
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 9 2025 01:25am
A ja zaczynam myśleć o ośrodku, tak na rok, żeby się uwolnić od tego wszystkiego.


aż tak dużo o tym myślisz? ja bym nie wytrzymał rok w zamknięciu ....2 tyg w psychiatryku mi wystarczyło B)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2025 01:34am
Moj tata dlugo chlal a potem przestal ale zerowki sobie pil i kiedys mnie poczestowal i mowie ze on chyba juz serio zapomnial jak prawdziwe piwo smakuje a on jebaniutki zebym mu chociaz tego nie psul :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 9 2025 01:35am
Zerówki ponoć chujowe są, jak już ktoś to pije to zazwyczaj smakowe


No ja poszedłem w smak. Cytryna albo jabłko, już nie pamiętam.
aż tak dużo o tym myślisz? ja bym nie wytrzymał rok w zamknięciu ....2 tyg w psychiatryku mi wystarczyło B)


No jak już walić, to z grubej rury, tylko na rok i nie rozdrabniać się na jakieś 2 miesiące. Ale póki co, to mam 2 opcje, albo ośrodek, albo w końcu do roboty, już rok na dupie siedzę, po tym jak byłem 2 lata w szpitalu, po prostu mi się nie chciało wracać do pracy po takim maratonie i załatwiłem sobie zasiłek, ale tak dłużej być nie może. Pewnie wybiorę pracę, jakoś nie chcę mi się do tego szpitala, biorę tylko taką ewentualność pod uwagę, bo jednak mam problem z uzależnieniami i co jakiś czas muszę walnąć w nocha, albo się napić. I to tak od roku jakoś, wcześniej przez 7 lat było tylko zioło, zioło, zioło ale z tym udało mi się samemu skończyć.
Member
Posts: 30,801
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 9 2025 01:42am
No ja poszedłem w smak. Cytryna albo jabłko, już nie pamiętam.


No jak już walić, to z grubej rury, tylko na rok i nie rozdrabniać się na jakieś 2 miesiące. Ale póki co, to mam 2 opcje, albo ośrodek, albo w końcu do roboty, już rok na dupie siedzę, po tym jak byłem 2 lata w szpitalu, po prostu mi się nie chciało wracać do pracy po takim maratonie i załatwiłem sobie zasiłek, ale tak dłużej być nie może. Pewnie wybiorę pracę, jakoś nie chcę mi się do tego szpitala, biorę tylko taką ewentualność pod uwagę, bo jednak mam problem z uzależnieniami i co jakiś czas muszę walnąć w nocha, albo się napić. I to tak od roku jakoś, wcześniej przez 7 lat było tylko zioło, zioło, zioło ale z tym udało mi się samemu skończyć.


wydaje mi się że Twój "stan" nie wymaga jeszcze leczenia. praca to dobra rzecz....zmeczony wrócisz z tyry to Ci się wszystkiego odechce a i sianka wpadnie dla Waszej rodzinki :angel: ja z renty nie rezygnuje....chce najpierw zrzucić trochę kilo a potem poszukać jakiejś pracy choćby na czarno
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 9 2025 01:46am
wydaje mi się że Twój "stan" nie wymaga jeszcze leczenia. praca to dobra rzecz....zmeczony wrócisz z tyry to Ci się wszystkiego odechce a i sianka wpadnie dla Waszej rodzinki :angel: ja z renty nie rezygnuje....chce najpierw zrzucić trochę kilo a potem poszukać jakiejś pracy choćby na czarno


Mi się samemu nie wydaje, żeby jakaś tragedia ze mną była. Szkoda, że mi renty nie dali, musiałem się ratować zasiłkiem. Najpóźniej we wrześniu chciałbym już pracować, pewnie pójdę do TPV, oni telewizory tworzą, ceniłem sobie pracę jako kasjer, ale chyba już mi się nie chce z ludźmi użerać za kasą. No i jak praca będzie, to nie będzie czasu na głupoty.
Member
Posts: 30,801
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 9 2025 02:23am
Mi się samemu nie wydaje, żeby jakaś tragedia ze mną była. Szkoda, że mi renty nie dali, musiałem się ratować zasiłkiem. Najpóźniej we wrześniu chciałbym już pracować, pewnie pójdę do TPV, oni telewizory tworzą, ceniłem sobie pracę jako kasjer, ale chyba już mi się nie chce z ludźmi użerać za kasą. No i jak praca będzie, to nie będzie czasu na głupoty.


fafnirek Ty się wez za robotę ja Ci mówię....kasa jest to i jakaś kobita się znajdzie co Cię ogarnię. może pójdziecie na swoje i będę na wasz ślub zaproszony. kto wie może drużba B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 9 2025 02:42am
fafnirek Ty się wez za robotę ja Ci mówię....kasa jest to i jakaś kobita się znajdzie co Cię ogarnię. może pójdziecie na swoje i będę na wasz ślub zaproszony. kto wie może drużba B)


Ja tam nie chcę żadnego ślubu :+)
Member
Posts: 30,801
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 9 2025 03:13am
Ja tam nie chcę żadnego ślubu :+)


zakochasz się to inaczej będziesz gęgał :) mam nadzieje że dwoje gejów na ślubie by Ci nie ubliżało :unsure:
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 9 2025 04:05am
Zerówki ponoć chujowe są, jak już ktoś to pije to zazwyczaj smakowe


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll